шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни74Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити ліхтарик ArmyTek Wizard C2 за ціною від 3030 грн.
Фото 12

Характеристики та опис ArmyTek Wizard C2

Вага (г): 64; Довжина (см): 11.2; Матеріал корпуса: метал; Вбудований магніт; Захист від вологи: IP67; Ударостійкість; велосипедне кріплення; кліпса для носіння; елемент(и) живлення; Час роботи (режим Low) (год.): 51; Час роботи (режим High) (год): 4.7; Ємність акумулятора (мАгод): 3200; Джерело живлення: 1х18650
Типручний компактний
Г-подібний
Характеристики
Тип ламписвітлодіоди
Модель діодаSamsung LH351D
Колірна температураденне світло
5500 К
Піковий світловий потік1200 лм
Дальність освітлення108 м
Кут світіння (засвічування)120 °
Регулювання фокуса
Рівнів яскравості6
Живлення
Джерело живлення1х18650
Ємність акумулятора3200 мАгод
Час роботи (режим High)4.7 год / 390 лм /
Час роботи (режим Low)51 год. / 40 лм /
Індикатор рівня заряду
Комплектація
Комплектаціяелемент(и) живлення
USB-кабель для заряджання
кліпса для носіння
велосипедне кріплення
Інше
Ударостійкість
Захист від вологиIP67
Вбудований магніт
Матеріал корпусаметал
Гарантія виробника10 років
Довжина11.2 см
Вага64 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3000 грн.    до  4300 грн.

від 3 030  до 5 079 грн.
Ліхтар туристичний Armytek Wizard C2 Wuv White & Ultraviolet (F08901UF)
Stls.store (Київ)
3 639 грн.
← купити
Armytek F08901UF
Mallprix.com (Київ)
3 502 грн.
← купити
Ліхтар Armytek Wizard C2 WUV White & Ultraviolet (F08901UF) F08901UF
Brain.com.ua (Київ)
4 602 грн.
← купити
Ліхтар Armytek Wizard C2 Marnet USB White (F08901C) F08901C
Itbox.ua (Київ)
3 515 грн.
← купити
Ліхтар мультифункціональний ArmyTek Wizard C2 Marnet USB White (F08901C) Wizard C2 Marnet USB White (F08901C)
Denika.ua (Харків)
3 135 грн.
← купити
Armytek Wizard C2 Magnet (1x18650) Warm (F08901W)
AKS.ua (Київ)
4 032 грн.
← купити
Мультифонар Armytek Wizard C2 v4 Magnet USB + 18650 LH351D Warm (F08901W) F08901W
Fonarik.ua (Київ)
3 030 грн.
← купити
Ліхтар Armytek Wizard C2 Marnet USB White (F08901C) F08901C
Comtrading.ua (Київ)
3 234 грн.
← купити
Ліхтар Armytek Wizard C2 Marnet USB White (F08901C)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 597 грн.
← купити
Ліхтарик Armytek Wizard C2 Marnet USB White (F08901C)
Nkt.ua (Київ)
3 053 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ArmyTek Wizard C2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ліхтарик ArmyTek Wizard C2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ліхтарик ArmyTek Wizard C2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія