шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Ціни9Опис Відгуки23Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пилосос Arnica Bora 5000 за ціною від 6158 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис Arnica Bora 5000

Вага (кг): 6.4; Габарити (см): 47x33x30; Довжина кабелю (м): 6; Рівень шуму (дБ): 86; Живлення: мережа; пилова: пилова; щілинна: щілинна;яких меблів; для м' мінітурбощітка; турбощітка; для підлоги; Функції насадок: підлога / килим; Фільтр тонкого очищення: HEPA;єм пилозбірника (л): 1.2; Об' Потужність всмоктування (Вт): 350
Рейтинг моделі: 4 з 5 (23 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
Типзвичайний
Прибираннясуха
Пилозбірникаквафільтр
Характеристики
Споживана потужність2400 Вт
Потужність всмоктування350 Вт
Об'єм пилозбірника1.2 л
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Насадки в комплекті
Функції насадоккомбінована (підлога/килим)
для підлоги
турбощітка
мінітурбощітка
для м'яких меблів
щілинна
пилова
Джерело живлення
Джерело живленнямережа
Інше
Рівень шуму86 дБ
Тип трубителескопічна
Довжина кабелю6 м
Габарити (ВхШхГ)47x33x30 см
Вага6.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  7500 грн.

0
2
4
13
від 6 158  до 6 899 грн.
Пилосос ARNICA BORA 5000
FOXTROT.UA (Київ)
6 899 грн.
← купити
ARNICA BORA 5000 (1387)
Pro100market.com.ua (Київ)
6 189 грн.
← купити
ARNICA BORA 5000 (1387)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
6 220 грн.
← купити
Пилосос ARNICA BORA 5000 (1387)
ТЕХНОточка (Київ)
6 446 грн.
← купити
Arnica BORA 5000 BORA5000
COMFY.ua (Київ)
6 699 грн.
← купити
ARNICA BORA 5000 (1387)
1smarty.com.ua (Київ)
6 158 грн.
← купити
Пилосос Arnica bora 5000 (1387)
Tviy-Dim.com (Київ)
6 190 грн.
← купити
Пилосос Arnica BORA 5000
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пилосос Arnica bora 5000 (1387)
Rozetka.ua (Київ)
6 747 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Arnica Bora 5000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Arnica Bora 5000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Arnica Bora 5000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія