шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming A21 [A21v01]

Конфігурації і ціни 1309Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v01) за ціною від 76646 грн.
Фото 24

Серия Artline Gaming A21

Модифікації Artline Gaming A21 56
Где купить? [A21v01]
Характеристики [A21v01]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / TUF GAMING B850-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
700 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
465x220x430 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  72500 грн.    до  82500 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31805
від 76 699 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v56
від 77 351 грн.
Artline Gaming X46 S...
X46WHITEv42
від 75 636 грн.
X46WHITEv44
від 75 635 грн.
X46WHITEv45
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8950
від 72 962 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv69
від 77 879 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv69
X49v70
від 77 132 грн.
X49v72
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv87
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S5.9 7XT.21368
від 68 864 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv70
від 78 098 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv72
X49WHITEv70
Artline Gaming GBS CS
GBSv39CS
2E Complex Gaming He...
2E-12664
від 70 829 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv45AN
від 72 999 грн.
X49v69
від 76 868 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31814
від 75 899 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v42
від 75 860 грн.
X49WHITEv56
від 78 362 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31815
від 77 399 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv37AN
від 76 599 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv39AN
Artline Gaming GBS CS
GBSv45CS
від 78 848 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9049
від 70 715 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9037
від 73 323 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31804
від 75 099 грн.
Cobra Advanced A56X
A56X.32.H2S2 .57.20491
від 66 911 грн.

від 76 646  до 95 808 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v01) A21v01
Artline.ua (Київ)
76 647 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v01)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE (A21WHITEv01) A21WHITEv01
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming A21 (A21v01) A21v01
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v01) A21v01
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE (A21WHITEv01) A21WHITEv01
icom.net.ua (Київ)
76 646 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE (A21WHITEv01)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming A21 (A21v01)
MTA.ua (Київ)
77 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming A21 (A21v01) a21v01
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v01)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline A21v01, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v01). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v01) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія