шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming A21 [A21v09]

Конфігурації і ціни 1310Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v09) за ціною від 96404 грн.
Фото 24

Серия Artline Gaming A21

Модифікації Artline Gaming A21 56
Где купить? [A21v09]
Характеристики [A21v09]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / TUF GAMING B850-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
700 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
465x220x430 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  90000 грн.    до  105000 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9109
від 88 640 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9118
від 87 765 грн.
Artline Gaming A21
A21v10
від 99 878 грн.
Artline Gaming A21
A21v14
Vinga Rhino D91
Rhino D9121
від 85 909 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .57T.21318
від 95 457 грн.
2E Complex Gaming He...
2E-12666
від 81 929 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv47CS
від 90 242 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9022
від 90 343 грн.
Artline Gaming X69 O...
X69WHITEv38
від 96 404 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9001
від 89 823 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9130
від 89 819 грн.
X69WHITEv34
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9025
від 92 329 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv53CS
від 96 140 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9133
від 88 471 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9010
від 88 423 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv91
від 94 688 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv93
Artline Gaming GBS AN
GBSv53AN
Artline Gaming X69 B...
X69v35
від 100 364 грн.
X69v39
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8998
від 88 127 грн.
Artline Gaming A21
A21v11
Artline Gaming GBS CS
GBSv50CS
від 93 455 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv103
від 93 191 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12578
від 83 927 грн.
Artline Silent SL8
SL8v20
від 102 563 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv50AN
від 89 999 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8977
від 96 420 грн.

від 96 404  до 120 506 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v09) A21v09
Artline.ua (Київ)
96 405 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v09)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE (A21WHITEv09) A21WHITEv09
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming A21 (A21v09) A21v09
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v09) A21v09
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v09) A21v09
icom.net.ua (Київ)
96 404 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE (A21WHITEv09)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming A21 (A21v09)
MTA.ua (Київ)
96 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming A21 (A21v09) a21v09
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v09)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline A21v09, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v09). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v09) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія