шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming A21 [A21v11]

Конфігурації і ціни 1310Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v11) за ціною від 100364 грн.
Фото 24

Серия Artline Gaming A21

Модифікації Artline Gaming A21 56
Где купить? [A21v11]
Характеристики [A21v11]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / TUF GAMING B850-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
700 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
465x220x430 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  92500 грн.    до  110000 грн.
Artline Gaming A21
A21v12
від 103 091 грн.
Artline Gaming A21
A21v16
Vinga Rhino D91
Rhino D9130
від 89 819 грн.
Artline Gaming A21
A21v15
від 105 776 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv53CS
від 96 140 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9133
від 88 471 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv53AN
від 94 688 грн.
Artline Gaming X86 G...
X86v26
від 109 250 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv50CS
від 93 455 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv103
від 93 191 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v74
від 101 330 грн.
Artline Gaming A21
A21v10
від 99 878 грн.
Artline Gaming A21
A21v14
Artline Gaming STLKR
STLKRv99
від 100 847 грн.
Cobra Advanced A57
A57.16.S5.57 T.20795
від 90 562 грн.
Artline Silent SL8
SL8v21
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8977
від 96 420 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9025
від 92 329 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .57T.21318
від 95 457 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv74
від 102 344 грн.
X49v62
від 104 807 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv97
від 98 120 грн.
Artline Gaming X85 O...
X85WHITEv55
від 105 071 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9307
від 92 866 грн.
Artline Gaming A21
A21v09
від 96 404 грн.
X49WHITEv62
Artline Gaming X87 C...
X87v50
Vinga Hela D93
Hela D9310
від 100 992 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9022
від 90 343 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9001
від 89 823 грн.

від 100 364  до 125 456 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v11) A21v11
Artline.ua (Київ)
100 365 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v11)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v11) A21v11
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming A21 (A21v11) A21v11
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v11) A21v11
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v11) A21v11
icom.net.ua (Київ)
100 364 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE (A21WHITEv11)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming A21 (A21v11)
MTA.ua (Київ)
100 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming A21 (A21v11) a21v11
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v11)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline A21v11, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v11). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v11) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія