шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming A21 [A21v14Win]

Конфігурації і ціни 1309Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v14Win) за ціною від 105554 грн.
Фото 24

Серия Artline Gaming A21

Модифікації Artline Gaming A21 56
Где купить? [A21v14Win]
Характеристики [A21v14Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / TUF GAMING B850-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.9 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
700 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
465x220x430 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  100000 грн.    до  115000 грн.
Artline Gaming A21
A21v10Win
від 105 554 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .57T.21326W
від 96 925 грн.
Artline Gaming A21
A21v09Win
від 102 080 грн.
Artline Gaming X69 B...
X69v35Win
від 106 040 грн.
X69v39Win
Artline Gaming A21
A21v11Win
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9023
від 103 237 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9026
від 100 739 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9011
від 100 609 грн.
Artline Gaming A21
A21v12Win
від 108 767 грн.
Artline Gaming A21
A21v16Win
Artline Gaming X69 O...
X69WHITEv34W in
від 101 594 грн.
X69WHITEv38W in
Artline Gaming X76 G...
X76v07Win
від 113 696 грн.
X69WHITEv35W in
від 111 494 грн.
Artline Gaming A21
A21v15Win
X69WHITEv39W in
X76v04Win
від 114 443 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8978
від 95 488 грн.
Artline Gaming X86 G...
X86v26Win
від 114 926 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9134
від 94 593 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v74Win
від 107 051 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9308
від 98 494 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv99Win
від 106 523 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9164
від 101 443 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9137
від 97 964 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv74W in
від 108 020 грн.
X49v62Win
від 110 483 грн.
Artline Gaming X85 O...
X85WHITEv55W in
від 110 747 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9146
від 96 446 грн.

від 105 554  до 131 943 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v14Win) A21v14Win
Artline.ua (Київ)
105 555 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv14Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v14Win) A21v14Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming A21 (A21v14Win) A21v14Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v14Win) A21v14Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v14Win) A21v14Win
icom.net.ua (Київ)
105 554 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv14Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v14Win)
MTA.ua (Київ)
106 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v14Win) a21v14win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv14Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline A21v14Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v14Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v14Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія