шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming A21 [A21v17Win]

Конфігурації і ціни 1309Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v17Win) за ціною від 119150 грн.
Фото 24

Серия Artline Gaming A21

Модифікації Artline Gaming A21 56
Где купить? [A21v17Win]
Характеристики [A21v17Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / TUF GAMING B850-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
700 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
465x220x430 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  110000 грн.    до  130000 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv96Win
від 122 627 грн.
Artline Gaming X86 G...
X86v27Win
від 120 647 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv98Win
від 125 576 грн.
X86v24Win
від 117 920 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv100Win
від 128 303 грн.
X86v26Win
від 114 926 грн.
Artline Gaming A21
A21v15Win
від 111 494 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9344
від 120 910 грн.
Artline Gaming A21
A21v12Win
від 108 767 грн.
Artline Gaming A21
A21v16Win
Artline Gaming STLKR
STLKRv92Win
від 121 616 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv94Win
Artline Gaming X76 O...
X76WHITEv05W in
від 120 866 грн.
X76WHITEv08W in
Artline Gaming A21
A21v18Win
від 120 383 грн.
X76WHITEv04W in
від 117 656 грн.
Artline Gaming X69 B...
X69v40Win
Vinga Odin D91
Odin D9209
від 114 779 грн.
Artline Gaming X76 G...
X76v06Win
від 119 150 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9302
від 109 611 грн.
X76WHITEv06W in
від 122 363 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9320
від 115 669 грн.
X76v05Win
X69v36Win
Artline Gaming A21
A21v19Win
від 123 332 грн.
Artline Gaming A21
A21v22Win
X76v08Win
від 117 434 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9191
від 116 370 грн.
X76WHITEv07W in
від 116 906 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9317
від 107 543 грн.

від 119 150  до 148 938 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v17Win) A21v17Win
Artline.ua (Київ)
119 151 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv17Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv17Win) A21WHITEv17Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming A21 (A21v17Win) A21v17Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v17Win) A21v17Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv17Win) A21WHITEv17Win
icom.net.ua (Київ)
119 150 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv17Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v17Win)
MTA.ua (Київ)
119 899 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v17Win) a21v17win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv17Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline A21v17Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v17Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v17Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія