шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming A21 [A21v21Win]

Конфігурації і ціни 1309Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v21Win) за ціною від 125840 грн.
Фото 24

Серия Artline Gaming A21

Модифікації Artline Gaming A21 56
Где купить? [A21v21Win]
Характеристики [A21v21Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / TUF GAMING B850-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.2 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
465x220x430 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  120000 грн.    до  140000 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv100Win
від 128 303 грн.
Artline Gaming X94 O...
X94WHITEv97W in
від 130 502 грн.
Artline Gaming A21
A21v19Win
від 123 332 грн.
Artline Gaming A21
A21v22Win
Vinga Hela D93
Hela D9344
від 120 910 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9320
від 115 669 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv98Win
від 125 576 грн.
X94WHITEv96W in
Artline Gaming A21
A21v18Win
від 120 383 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv96Win
від 122 627 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv102Win
від 135 212 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9353
від 125 515 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9347
від 124 690 грн.
Artline Gaming A21
A21v17Win
від 119 150 грн.
Artline Gaming A21
A21v23Win
від 132 746 грн.
Artline Gaming X86 G...
X86v27Win
від 120 647 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9356
від 126 046 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9362
від 126 969 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9200
від 119 323 грн.
X94WHITEv98W in
від 128 522 грн.
X94WHITEv99W in
Artline Gaming X69 B...
X69v41Win
від 127 775 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9182
від 119 871 грн.
X69v37Win
Artline Gaming X89 O...
X89WHITEv17W in
від 126 542 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9191
від 116 370 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9185
від 120 790 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9335
від 121 280 грн.
Artline Gaming X76 O...
X76WHITEv06W in
від 122 363 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9326
від 114 934 грн.

від 125 840  до 157 301 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v21Win) A21v21Win
Artline.ua (Київ)
125 841 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv21Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v21Win) A21v21Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming A21 (A21v21Win) A21v21Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv21Win) A21WHITEv21Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v21Win) A21v21Win
icom.net.ua (Київ)
125 840 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv21Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v21Win)
MTA.ua (Київ)
126 599 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv21Win) a21whitev21win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv21Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline A21v21Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v21Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v21Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія