шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming A21 [A21v23]

Конфігурації і ціни 1309Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v23) за ціною від 127070 грн.
Фото 24

Серия Artline Gaming A21

Модифікації Artline Gaming A21 56
Где купить? [A21v23]
Характеристики [A21v23]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / TUF GAMING B850-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
465x220x430 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  120000 грн.    до  140000 грн.
Artline Gaming STLKR
TLKRv102
від 129 439 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9355
від 120 418 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9361
від 121 562 грн.
Artline Gaming X94 O...
X94WHITEv96
від 124 826 грн.
X94WHITEv97
Vinga Hela D93
Hela D9343
від 114 643 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9346
від 123 409 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9301
від 113 136 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv100
від 122 627 грн.
Artline Gaming X85 O...
X85WHITEv57
від 135 212 грн.
Artline Gaming A21
A21v21
від 120 119 грн.
X85WHITEv53
від 137 939 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9364
від 129 468 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9193
від 118 033 грн.
Artline Silent SL8
SL8v23
від 129 755 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9328
від 116 598 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9202
від 120 987 грн.
Artline Gaming X69 O...
X69WHITEv40
від 126 542 грн.
X69WHITEv36
Vinga Odin D91
Odin D9190
від 116 009 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9226
від 114 014 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9211
від 116 442 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9220
від 122 164 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9334
від 114 817 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9238
від 123 168 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9184
від 114 327 грн.
Artline Gaming X86 G...
X86v25
від 133 496 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9208
від 114 503 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9337
від 122 944 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9217
від 114 038 грн.

від 127 070  до 158 838 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v23) A21v23
Artline.ua (Київ)
127 071 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE (A21WHITEv23)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE (A21WHITEv23) A21WHITEv23
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming A21 (A21v23) A21v23
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v23) A21v23
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE (A21WHITEv23) A21WHITEv23
icom.net.ua (Київ)
127 070 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE (A21WHITEv23)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming A21 (A21v23)
MTA.ua (Київ)
127 799 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming A21WHITE (A21WHITEv23) a21whitev23
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v23)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline A21v23, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v23). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v23) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія