шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B29 [B29v28]

Конфігурації і ціни 405Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v28) за ціною від 17943 грн.
Відео 20Фото 15

Серия Artline Business B29

Модифікації Artline Business B29 34
Где купить? [B29v28]
Характеристики [B29v28]
Колір
Тип
настільний
Серія
Core i5
Тактова частота
2.9 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
GT 710
Об'єм відеопам'яті
2 ГБ
Об'єм накопичувача
240 ГБ
Роз'єми
VGA
DVI
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
365x99x295 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  16000 грн.    до  21000 грн.

від 17 943  до 20 850 грн.
Комп'ютер ARTLINE Business B29v28
Artline.ua (Київ)
18 525 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v28)
АЛЛО (Київ)
← купити
Десктоп Artline Business (B29v28) B29v28
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v28) B29v28
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v28) B29v28
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональный компьютер ARTLINE Business B29 (B29v28)
Nkt.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Business B29 (B29v28) B29v28
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29v28
icom.net.ua (Київ)
17 943 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B29 (B29v28)
MTA.ua (Київ)
18 699 грн.
← купити
Artline ARTLINE Business B29 (B29v28) B29v28
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29 v28
Rozetka.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Business B29 (B29v28)
Rozetka.ua (Київ)
20 850 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B29v28, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v28). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v28) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія