шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B29 [B29v63]

Конфігурації і ціни 407Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v63) за ціною від 36443 грн.
Відео 20Фото 15

Серия Artline Business B29

Модифікації Artline Business B29 34
Где купить? [B29v63]
Характеристики [B29v63]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
480 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
295x99x365 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  32000 грн.    до  41000 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0079
від 34 110 грн.
Artline Business B29
B29v65
від 38 060 грн.
Vinga Advanced D01
Advanced D0105
від 34 155 грн.
Vinga Advanced D01
Advanced D0107
від 32 506 грн.
Vinga Advanced D01
Advanced D0111
від 34 937 грн.
Vinga Advanced D01
Advanced D0113
від 32 041 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5793
від 32 599 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8089
від 32 353 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5791
від 31 654 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0075
від 31 139 грн.
Vinga Advanced D01
Advanced D0109
від 30 274 грн.
Artline Business B45...
B45v17
від 33 350 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0077
від 29 356 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6857
від 23 344 грн.
Artline Business B57
B57v29
від 37 838 грн.
Vinga Advanced D81
Advanced D8122
від 34 830 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8416
від 33 420 грн.
Artline Business B57
B57v28
від 35 858 грн.
Artline Business B27
B27v73
від 39 071 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0091
від 32 070 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0089
від 31 754 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0087
від 31 357 грн.
Artline Business B27
B27v74
від 40 523 грн.
Artline Business B27
B27v63
від 34 365 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0093
від 30 028 грн.
Vinga Advanced D81
Advanced D8107
від 31 346 грн.
Artline Business B29
B29v68
від 33 131 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8062
від 30 813 грн.
Artline Business B29
B29v62
від 32 648 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0075
від 29 224 грн.

від 36 443  до 37 899 грн.
Комп'ютер ARTLINE Business B29v63
Artline.ua (Київ)
37 575 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v63)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v63) B29v63
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Business (B29v63) B29v63
Openshop.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v63) B29v63
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональный компьютер ARTLINE Business B29 (B29v63)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29v63
icom.net.ua (Київ)
36 443 грн.
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v63)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Десктоп ARTLINE Business B29 (B29v63)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B29 (B29v63)
MTA.ua (Київ)
37 899 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B29v63, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v63). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v63) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія