шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B45 QUBE QB05M U3 [B45v14Win]

Конфігурації і ціни 133Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B45 QUBE QB05M U3 (B45v14Win) за ціною від 30668 грн.
Фото 4

Серия Artline Business B45 QUBE QB05M U3

Модифікації Artline Business B45 QUBE QB05M U3 11
Характеристики [B45v14Win]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A320
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.9 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 7
Об'єм накопичувача
480 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
315х100х400 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  26000 грн.    до  34000 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5766
від 30 034 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6818
від 30 409 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0103
від 29 782 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8085
від 31 634 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0104
від 30 194 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5764
від 31 551 грн.
Artline Business B22
B22v29Win
від 26 708 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0053
від 27 280 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6808
від 28 172 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8064
від 28 995 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0056
від 27 933 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0055
від 26 667 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0085
від 26 558 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0057
від 28 063 грн.
Artline Business B45...
B45v12
від 28 501 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5781
від 28 914 грн.
B45v16
від 29 171 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0058
від 28 790 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8086
від 26 905 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5779
від 25 878 грн.
Artline Business B29
B29v62
від 32 648 грн.
Artline Business B27
B27v59Win
від 31 635 грн.
Artline Business B29
B29v68
від 33 131 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5777
від 25 743 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6847
від 26 301 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8058
від 31 651 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0093
від 30 028 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5775
від 24 433 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0051
від 23 685 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5767
від 28 388 грн.

від 30 668  до 30 999 грн.
Комп'ютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v14Win) B45v14Win
Artline.ua (Київ)
30 669 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v14Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v14Win) B45v14Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Business B45 Windows 11 Pro (B45v14Win) B45v14Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v14Win) B45v14Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v14Win) B45v14Win
icom.net.ua (Київ)
30 668 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v14Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v14Win)
MTA.ua (Київ)
30 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE Business B45 (B45v14Win) b45v14win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B45v14Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B45 QUBE QB05M U3 (B45v14Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B45 QUBE QB05M U3 (B45v14Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія