шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B45 QUBE QB05M U3 [B45v15Win]

Конфігурації і ціни 133Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B45 QUBE QB05M U3 (B45v15Win) за ціною від 34847 грн.
Фото 4

Серия Artline Business B45 QUBE QB05M U3

Модифікації Artline Business B45 QUBE QB05M U3 11
Характеристики [B45v15Win]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A320
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.9 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 7
Об'єм накопичувача
480 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
315х100х400 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  30000 грн.    до  38000 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5788
від 32 615 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5776
від 32 309 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0106
від 30 910 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0076
від 30 832 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5764
від 31 551 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0104
від 30 194 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5780
від 33 004 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8085
від 31 634 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5768
від 33 029 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0114
від 32 146 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6848
від 31 733 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5778
від 33 138 грн.
Artline Business B45...
B45v16Win
від 36 080 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0103
від 29 782 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0115
від 32 557 грн.
Artline Business B29
B29v59Win
від 36 340 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0116
від 32 654 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6838
від 34 070 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5766
від 30 034 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0105
від 33 782 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8064
від 28 995 грн.
B45v14Win
від 30 668 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0075
від 31 139 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5791
від 32 149 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0060
від 31 293 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8089
від 32 860 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8061
від 30 511 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5793
від 32 936 грн.
Vinga Advanced D01
Advanced D0109
від 30 274 грн.
Vinga Advanced D01
Advanced D0113
від 32 041 грн.

від 34 847  до 35 199 грн.
Комп'ютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v15Win) B45v15Win
Artline.ua (Київ)
34 848 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v15Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v15Win) B45v15Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Business B45 Windows 11 Pro (B45v15Win) B45v15Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v15Win) B45v15Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v15Win) B45v15Win
icom.net.ua (Київ)
34 847 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v15Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v15Win)
MTA.ua (Київ)
35 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Business B45 (B45v15Win) b45v15win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B45v15Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B45 QUBE QB05M U3 (B45v15Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B45 QUBE QB05M U3 (B45v15Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія