шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B45 QUBE QB632F [B45v17Win]

Конфігурації і ціни 39Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B45 QUBE QB632F (B45v17Win) за ціною від 40304 грн.
Фото 9

Серия Artline Business B45 QUBE QB632F

Модифікації Artline Business B45 QUBE QB632F 4
Характеристики [B45v17Win]
Тип
настільний
Чипсет
AMD A320
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.9 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 7
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
480 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
400х315х100 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  37000 грн.    до  43000 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5792
від 35 699 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8091
від 39 133 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6858
від 39 012 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5794
від 39 277 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5790
від 39 597 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0094
від 37 151 грн.
Artline Business B29
B29v68Win
від 40 036 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6828
від 36 981 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0086
від 36 825 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0078
від 36 530 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0117
від 36 403 грн.
Artline Business B29
B29v62Win
від 39 554 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5782
від 37 921 грн.
Artline Business B27
B27v63Win
від 41 271 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0080
від 38 495 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0088
від 35 582 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8088
від 38 986 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5770
від 35 311 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0090
від 39 026 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0105
від 34 714 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0092
від 39 365 грн.
Artline Business B57
B57v28Win
від 42 767 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0068
від 37 286 грн.
Vinga Advanced D01
Advanced D0111
від 34 937 грн.
Artline Business B27
B27v70Win
від 41 534 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0066
від 35 741 грн.
Artline Business B57
B57v31
від 41 756 грн.
Vinga Advanced D01
Advanced D0105
від 35 268 грн.
Artline Business B57
B57v32
від 42 284 грн.
Artline Business B29
B29v65
від 38 060 грн.

від 40 304  до 40 699 грн.
Комп'ютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v17Win) B45v17Win
Artline.ua (Київ)
40 305 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v17Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Десктоп Artline Business B45 Windows 11 Pro (B45v17Win) B45v17Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v17Win) B45v17Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v17Win) B45v17Win
icom.net.ua (Київ)
40 304 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v17Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B45 Windows 11 Pro (B45v17Win)
MTA.ua (Київ)
40 699 грн.
← купити
Artline ARTLINE Business B45 (B45v17Win) b45v17win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B45v17Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B45 QUBE QB632F (B45v17Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B45 QUBE QB632F (B45v17Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія