шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B57 [B57v29Win]

Конфігурації і ціни 290Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B57 (B57v29Win) за ціною від 44743 грн.
Фото 14

Серия Artline Business B57

Модифікації Artline Business B57 26
Характеристики [B57v29Win]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel B660 / PRIME B660M-A D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
480 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v1.4
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetooth
+
Звук
7.1
Потужність БЖ
550 Вт / 80+ Bronze /
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
353x200x325 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  41000 грн.    до  48000 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0092
від 39 365 грн.
Artline Business B57
B57v28Win
від 42 767 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0090
від 39 026 грн.
Vinga Advanced D81
Advanced D8124
від 43 586 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8088
від 38 986 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5782
від 37 921 грн.
Artline Business B29
B29v63Win
від 44 483 грн.
Artline Business B29
B29v65Win
від 44 966 грн.
Vinga Advanced D01
Advanced D0106
від 41 602 грн.
Vinga Advanced D01
Advanced D0108
від 40 061 грн.
Artline Business B57
B57v89Win
від 43 514 грн.
Vinga Advanced D01
Advanced D0112
від 41 984 грн.
Artline Business B27
B27v76Win
від 43 250 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5794
від 39 277 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5790
від 39 597 грн.
Artline Business B27
B27v71Win
Vinga Advanced B01
Advanced B0125
від 43 822 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6858
від 39 012 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8091
від 39 133 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0080
від 38 495 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0127
від 43 489 грн.
Artline Business B27
B27v70Win
від 41 534 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8418
від 41 565 грн.
Artline Business B27
B27v73Win
від 45 980 грн.
Vinga Advanced D81
Advanced D8123
від 38 807 грн.
Artline Business B27
B27v74Win
від 47 474 грн.
Artline Business B27
B27v63Win
від 41 271 грн.
Artline Business B57
B57v91
від 43 736 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8090
від 40 386 грн.
Artline Business B57
B57v32
від 42 284 грн.

від 44 743  до 45 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Business B57 Windows 11 Pro (B57v29Win) B57v29Win
Artline.ua (Київ)
44 748 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B57 (B57v29Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B57 (B57v29Win) B57v29Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Business (B57v29Win) B57v29Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B57 (B57v29Win) B57v29Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональный компьютер ARTLINE Business B57 (B57v29Win)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B57 Windows 11 Pro (B57v29Win) B57v29Win
icom.net.ua (Київ)
44 743 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B57 (B57v29Win)
MTA.ua (Київ)
45 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Business B57 (B57v29Win) B57v29Win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B57 v29Win
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B57v29Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B57 (B57v29Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B57 (B57v29Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія