шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B57 [B57v34Win]

Конфігурації і ціни 290Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B57 (B57v34Win) за ціною від 59312 грн.
Фото 14

Серия Artline Business B57

Модифікації Artline Business B57 26
Характеристики [B57v34Win]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel B660 / PRIME B660M-A D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
240 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v1.4
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetooth
+
Звук
7.1
Потужність БЖ
550 Вт / 80+ Bronze /
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
353x200x325 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  62500 грн.
Artline Business B57
B57v35Win
від 60 059 грн.
Artline Business B57
B57v92
від 60 542 грн.

від 59 312  до 59 699 грн.
Комп'ютер ARTLINE Business B57 Windows 11 Pro (B57v34Win) B57v34Win
Artline.ua (Київ)
59 313 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B57 (B57v34Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B57 (B57v34Win) B57v34Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Business (B57v34Win) B57v34Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B57 (B57v34Win) B57v34Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональный компьютер ARTLINE Business B57 (B57v34Win)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B57 Windows 11 Pro (B57v34Win) B57v34Win
icom.net.ua (Київ)
59 312 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B57 (B57v34Win)
MTA.ua (Київ)
59 699 грн.
← купити
Artline ARTLINE Business B57 (B57v34Win) B57v34Win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B57 v34Win
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B57v34Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B57 (B57v34Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B57 (B57v34Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія