шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 [D31v101]

Конфігурації і ціни 1029Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v101) за ціною від 124079 грн.
Відео 1Фото 25

Серия Artline Gaming D31

Модифікації Artline Gaming D31 77
Где купить? [D31v101]
Характеристики [D31v101]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B860
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
2.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
363x205x452 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  120000 грн.    до  140000 грн.
Artline Gaming D31
D31v107
від 124 343 грн.
Artline Gaming X77 W...
X77WHITEv118
від 137 675 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8587
від 133 096 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8515
від 134 911 грн.
Artline Gaming X89 G...
X89v15
від 129 536 грн.
X89v23
Artline Gaming Tank
TANKv121
від 129 051 грн.
Artline Gaming D31
D31v93
від 128 303 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v26
від 128 039 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v22
від 131 030 грн.
Artline Gaming D31
D31v91
від 131 516 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v27
від 126 542 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8623
від 127 091 грн.
Artline Gaming D31
D31v95
від 126 323 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8503
від 127 839 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v28
від 132 968 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v29
Artline Gaming D31
D31v119
від 121 518 грн.
Artline Gaming D31
D31v89
від 124 562 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v31
від 123 596 грн.
Artline Overlord X93...
X93WHITEv88
від 134 726 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv127
від 122 847 грн.
X89v19
від 136 223 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv137
від 136 224 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v30
від 135 959 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv145
від 136 707 грн.
Artline Gaming D31
D31v87
від 122 099 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv120
від 122 100 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv91
від 119 636 грн.
Artline Gaming D31
D31v105
від 121 130 грн.

від 124 079  до 136 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v101) D31v101
Artline.ua (Київ)
124 080 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv101)
АЛЛО (Київ)
135 696 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v101) D31v101
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming D31 (D31v101) D31v101
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v101) D31v101
Jabko.ua (Львів)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v101)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming D31 (D31v101) D31v101
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv101) D31Whitev101
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv101) D31Whitev101
icom.net.ua (Київ)
131 880 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 (D31v101)
MTA.ua (Київ)
124 799 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline D31v101, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v101). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v101) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія