шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 [D31v109]

Конфігурації і ціни 1029Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v109) за ціною від 102564 грн.
Відео 1Фото 25

Серия Artline Gaming D31

Модифікації Artline Gaming D31 77
Где купить? [D31v109]
Характеристики [D31v109]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B860
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
2.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 9070
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
363x205x452 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  95000 грн.    до  110000 грн.
Artline Gaming D31
D31v111
від 102 168 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv153
від 105 776 грн.
Artline Gaming Tank ...
TANKWHITEv15 3
Artline Gaming D31
D31v121
від 105 306 грн.
Artline Gaming D31
D31v120
від 104 361 грн.
Artline Gaming D31
D31v100
від 100 365 грн.
Artline Gaming D31
D31v116
від 102 900 грн.
Artline Gaming X66
X66v39
від 104 543 грн.
Artline Gaming X66 W...
X66WHITEv40
від 102 827 грн.
Artline Gaming D31
D31v106
від 99 759 грн.
TANKWHITEv14 8
від 98 378 грн.
X66WHITEv38
від 102 080 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv148
Artline Gaming D31
D31v108
X66WHITEv39
від 105 554 грн.
Artline Gaming X66
X66v40
від 101 594 грн.
Artline Gaming D31
D31v115
від 100 491 грн.
Artline Gaming D31
D31v117
від 100 233 грн.
Artline Gaming X66
X66v38
від 101 111 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv152
від 107 270 грн.
Artline Gaming X66
X66v41
TANKWHITEv15 2
Artline Gaming D31
D31v110
від 96 147 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv151
від 100 100 грн.
TANKWHITEv15 1
Artline Gaming X77 W...
X77WHITEv116
від 107 534 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv140
від 99 614 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv146
від 99 350 грн.
TANKWHITEv14 6
X66WHITEv41
від 108 284 грн.

від 102 564  до 104 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v109) D31v109
Artline.ua (Київ)
103 839 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v109)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 Black (D31v109) D31v109
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming D31 (D31v109) D31v109
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v109)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming D31 (D31v109) D31v109
Vodafone.ua (Київ)
102 564 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v109) D31v109
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v109) D31v109
icom.net.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 (D31v109)
MTA.ua (Київ)
104 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming D31 (D31v109) d31v109
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline D31v109, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v109). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v109) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія