шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 [D31v118]

Конфігурації і ціни 1029Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v118) за ціною від 111369 грн.
Відео 1Фото 25

Серия Artline Gaming D31

Модифікації Artline Gaming D31 77
Где купить? [D31v118]
Характеристики [D31v118]
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 9070
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1 / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
363x205x452 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  105000 грн.    до  125000 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv115
від 114 927 грн.
Artline Gaming X86 W...
X86WHITEv24
від 115 454 грн.
X86WHITEv25
Artline Gaming Tank
TANKv119
від 116 424 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv117
від 117 657 грн.
X86WHITEv26
від 112 463 грн.
Artline Gaming D31
D31v85
від 117 559 грн.
X86WHITEv27
від 118 139 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv116
від 111 981 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv118
від 119 373 грн.
Artline Gaming X66 W...
X66WHITEv41
від 108 284 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv120
від 122 100 грн.
Artline Gaming D31
D31v87
від 122 099 грн.
Artline Gaming X66
X66v41
від 107 270 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v31
від 123 596 грн.
X66WHITEv39
від 105 554 грн.
Artline Gaming D31
D31v89
від 124 562 грн.
Artline Gaming D31
D31v119
від 121 518 грн.
Artline Gaming X92 W...
X92WHITEv32
від 114 926 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv80
від 113 210 грн.
Artline Gaming X92
X92v32
Artline Gaming X78
X78v38
від 116 159 грн.
Artline Gaming X78 W...
X78WHITEv35
від 116 423 грн.
Artline Gaming X78
X78v36
Artline Gaming Tank
TANKv122
від 113 475 грн.
Artline Gaming X78
X78v35
Artline Gaming D31
D31v81
від 116 906 грн.
Artline Gaming D31
D31v83
Artline Gaming Tank
TANKv123
від 116 688 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv85

від 111 369  до 116 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v118) D31v118
Artline.ua (Київ)
115 677 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v118)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v118) D31v118
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming D31 (D31v118) D31v118
Openshop.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming D31 (D31v118) D31v118
Vodafone.ua (Київ)
111 369 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v118) D31v118
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v118) D31v118
icom.net.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v118)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 (D31v118)
MTA.ua (Київ)
116 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming D31 (D31v118) d31v118
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline D31v118, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v118). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v118) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія