шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 [D31v119]

Конфігурації і ціни 1029Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v119) за ціною від 121518 грн.
Відео 1Фото 25

Серия Artline Gaming D31

Модифікації Artline Gaming D31 77
Где купить? [D31v119]
Характеристики [D31v119]
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 9070
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1 / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
363x205x452 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  115000 грн.    до  135000 грн.
Artline Gaming D31
D31v89
від 124 562 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v31
від 123 596 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v27
від 126 542 грн.
Artline Gaming D31
D31v87
від 122 099 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv120
від 122 100 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v26
від 128 039 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv121
від 129 051 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv118
від 119 373 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v22
від 131 030 грн.
Artline Gaming X86 W...
X86WHITEv27
від 118 139 грн.
Artline Gaming D31
D31v91
від 131 516 грн.
Artline Gaming D31
D31v85
від 117 559 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv117
від 117 657 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8623
від 126 992 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv119
від 116 424 грн.
X86WHITEv24
від 115 454 грн.
X86WHITEv25
Artline Gaming D31
D31v118
від 111 369 грн.
Artline Gaming D31
D31v107
від 124 343 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v37
від 124 079 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv117
від 123 597 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv121
від 126 324 грн.
Artline Gaming D31
D31v95
від 126 323 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv127
від 122 847 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv83
від 125 840 грн.
Artline Gaming D31
D31v93
від 128 303 грн.
Artline Gaming D31
D31v105
від 121 130 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv126
від 121 131 грн.
Artline Gaming X78 W...
X78WHITEv37
Artline Overlord GT302
GT302v35
від 127 070 грн.

від 121 518  до 126 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v119) D31v119
Artline.ua (Київ)
125 313 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v119)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v119) D31v119
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming D31 (D31v119) D31v119
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v119)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming D31 (D31v119) D31v119
Vodafone.ua (Київ)
121 518 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v119) D31v119
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v119) D31v119
icom.net.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 (D31v119)
MTA.ua (Київ)
126 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming D31 (D31v119) d31v119
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline D31v119, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v119). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v119) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія