шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 [D31v95Win]

Конфігурації і ціни 1030Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v95Win) за ціною від 131516 грн.
Відео 1Фото 25

Серия Artline Gaming D31

Модифікації Artline Gaming D31 77
Где купить? [D31v95Win]
Характеристики [D31v95Win]
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B860
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
3.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
363x205x452 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  120000 грн.    до  140000 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8504
від 109 342 грн.
Artline Gaming D31
D31v105Win
від 126 323 грн.
Artline Gaming D31
D31v97Win
від 125 576 грн.
Artline Gaming X78 W...
X78WHITEv35W in
від 122 099 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv125Win
від 123 861 грн.
Artline Gaming D31
D31v107Win
від 130 019 грн.
Artline Gaming D31
D31v119Win
від 127 065 грн.
Artline Gaming D31
D31v89Win
від 130 283 грн.
Artline Gaming D31
D31v93Win
від 133 979 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv92Win
від 127 292 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv127Win
від 128 523 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv121Win
від 134 727 грн.
X78WHITEv36W in
від 125 312 грн.
Artline Gaming D31
D31v101Win
від 129 755 грн.
Artline Gaming X89 G...
X89v15Win
від 135 212 грн.
X89v23Win
Artline Gaming D31
D31v87Win
від 127 775 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv120Win
від 124 999 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv126Win
від 126 807 грн.
X78WHITEv37W in
від 126 806 грн.
Artline Gaming X86 W...
X86WHITEv27W in
від 123 860 грн.
Artline Gaming D31
D31v91Win
від 137 192 грн.
X78WHITEv38W in
від 125 090 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv118Win
від 122 999 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8624
від 133 455 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv124Win
від 124 080 грн.
Artline Gaming X78
X78v37Win
Artline Gaming D31
D31v85Win
від 123 332 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv117Win
від 120 999 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv123Win
від 122 364 грн.

від 131 516  до 132 299 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home (D31v95Win) D31v95Win
Artline.ua (Київ)
131 517 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home (D31v95Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v95Win) D31v95Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming D31 Windows 11 Home (D31v95Win) D31v95Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v95Win) D31v95Win
Jabko.ua (Львів)
← купити
Системный блок Artline Gaming D31 Win11 Home (D31v95Win) D31v95Win
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home (D31v95Win) D31v95Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home (D31v95Win) D31v95Win
icom.net.ua (Київ)
131 516 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home (D31v95Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home (D31v95Win)
MTA.ua (Київ)
132 299 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline D31v95Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v95Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v95Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія