шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White [D31WHITEv88]

Конфігурації і ціни 841Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv88) за ціною від 106040 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming D31 White

Модифікації Artline Gaming D31 White 70
Где купить? [D31WHITEv88]
Характеристики [D31WHITEv88]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
363x205x452 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  97500 грн.    до  115000 грн.
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv44
від 106 523 грн.
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv116
від 102 900 грн.
Artline Gaming X87 G...
X87v45
від 108 284 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv112
від 102 828 грн.
D31WHITEv86
від 103 574 грн.
DRGNv114
від 109 692 грн.
D31WHITEv115
від 100 491 грн.
D31WHITEv117
від 100 233 грн.
Artline Gaming X85
X85v51
від 101 330 грн.
DRGNv110
від 100 365 грн.
Artline Overlord X83
X83v44
від 100 847 грн.
Artline Overlord X83
X83v47
від 112 946 грн.
D31WHITEv90
D31WHITEv84
від 99 131 грн.
Artline Gaming X85
X85v55
від 98 867 грн.
DRGNv108
від 96 888 грн.
Artline Gaming X87 O...
X87WHITEv45
від 114 707 грн.
D31WHITEv118
від 111 369 грн.
D31WHITEv106
від 105 776 грн.
D31WHITEv108
DRGNv118
від 105 291 грн.
DRGNv116
від 107 534 грн.
D31WHITEv94
від 106 999 грн.
D31WHITEv121
від 105 306 грн.
D31WHITEv120
від 104 361 грн.
D31WHITEv111
від 102 168 грн.
D31WHITEv109
від 102 564 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv124
D31WHITEv92
від 109 736 грн.
D31WHITEv96
від 101 858 грн.

від 106 040  до 106 699 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv88) D31WHITEv88
Artline.ua (Київ)
106 041 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv88)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv88) D31Whitev88
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming D31WHITE (D31WHITEv88) D31WHITEv88
Openshop.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming D31Whitev88
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv88) D31Whitev88
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv88) D31Whitev88
icom.net.ua (Київ)
106 040 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv88)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv88)
MTA.ua (Київ)
106 699 грн.
← купити
Artline Gaming D31WHITE (D31WHITEv88) d31whitev88
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline D31WHITEv88, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv88). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv88) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія