шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White [D31WHITEv91]

Конфігурації і ціни 841Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv91) за ціною від 140826 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming D31 White

Модифікації Artline Gaming D31 White 70
Где купить? [D31WHITEv91]
Характеристики [D31WHITEv91]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
363x205x452 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  130000 грн.    до  155000 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv128
від 144 626 грн.
Artline Gaming X87 O...
X87WHITEv47
від 144 848 грн.
DRGNv130
від 147 092 грн.
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv46
від 136 706 грн.
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv89
від 132 870 грн.
D31WHITEv87
від 130 461 грн.
Artline Gaming X96 W...
X96WHITEv104
від 152 768 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8632
від 126 851 грн.
DRGNv115
від 131 735 грн.
DRGNv132
від 153 998 грн.
DRGNv142
від 143 019 грн.
D31WHITEv93
від 137 943 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8524
від 133 877 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8596
від 133 711 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8500
від 129 846 грн.
Artline Gaming X94 Z...
X94v97
від 148 544 грн.
D31WHITEv95
Vinga PBA Odin
Odin D8560
від 143 090 грн.
DRGNv140
від 142 785 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8512
від 131 344 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8548
від 140 055 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8620
від 140 203 грн.
Artline Overlord X93
X93v92
від 150 038 грн.
D31WHITEv107
від 132 138 грн.
DRGNv134
від 150 788 грн.
DRGNv136
Artline Overlord X93
X93v84
від 153 251 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8632
від 147 258 грн.
Artline Gaming X85
X85v56
від 147 919 грн.
Artline Gaming X77
X77v119
від 126 856 грн.

від 140 826  до 143 999 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv91) D31WHITEv91
Artline.ua (Київ)
143 133 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv91)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 White (D31WHITEv91) D31Whitev91
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming D31WHITE (D31WHITEv91) D31WHITEv91
Openshop.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming D31Whitev91
Vodafone.ua (Київ)
140 826 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv91) D31Whitev91
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv91) D31Whitev91
icom.net.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv91)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv91)
MTA.ua (Київ)
143 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv91) d31whitev91
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline D31WHITEv91, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv91). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv91) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія