шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White [D31WHITEv96]

Конфігурації і ціни 841Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv96) за ціною від 101858 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming D31 White

Модифікації Artline Gaming D31 White 70
Где купить? [D31WHITEv96]
Характеристики [D31WHITEv96]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B860
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
3.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
363x205x452 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  95000 грн.    до  110000 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv124
від 100 365 грн.
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv110
від 96 147 грн.
D31WHITEv108
від 102 900 грн.
D31WHITEv94
від 106 999 грн.
D31WHITEv115
від 100 491 грн.
DRGNv122
від 97 662 грн.
D31WHITEv117
від 100 233 грн.
Artline Gaming X85
X85v51
від 101 330 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv110
Artline Overlord X83
X83v44
від 100 847 грн.
DRGNv126
від 99 351 грн.
Artline Gaming X77
X77v116
від 100 628 грн.
D31WHITEv86
від 103 574 грн.
D31WHITEv109
від 102 564 грн.
DRGNv112
від 102 828 грн.
D31WHITEv111
від 102 168 грн.
D31WHITEv116
D31WHITEv84
від 99 131 грн.
Artline Gaming X85
X85v55
від 98 867 грн.
D31WHITEv80
від 98 384 грн.
D31WHITEv82
D31WHITEv106
від 105 776 грн.
DRGNv108
від 96 888 грн.
D31WHITEv88
від 106 040 грн.
DRGNv104
від 95 919 грн.
DRGNv106
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv44
від 106 523 грн.
D31WHITEv114
від 96 141 грн.
DRGNv118
від 105 291 грн.
D31WHITEv113
від 94 470 грн.

від 101 858  до 102 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv96) D31WHITEv96
Artline.ua (Київ)
101 859 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv96)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 White (D31WHITEv96) D31Whitev96
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming D31WHITE (D31WHITEv96) D31WHITEv96
Openshop.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming D31Whitev96
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv96) D31Whitev96
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv96) D31Whitev96
icom.net.ua (Київ)
101 858 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv96)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv96)
MTA.ua (Київ)
102 499 грн.
← купити
Artline Gaming D31WHITE (D31WHITEv96) d31whitev96
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline D31WHITEv96, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv96). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv96) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія