шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline DRGN MAG FORGE 120A AIRFLOW [DRGNv111]

Конфігурації і ціни 427Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline DRGN MAG FORGE 120A AIRFLOW (DRGNv111) за ціною від 122363 грн.
Фото 12

Серия Artline DRGN MAG FORGE 120A AIRFLOW

Модифікації Artline DRGN MAG FORGE 120A AIRFLOW 35
Где купить? [DRGNv111]
Характеристики [DRGNv111]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 3 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Оптичний вихід S/PDIF
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
498x210x411.6 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  115000 грн.    до  130000 грн.
Artline Overlord X83
X83v46
від 122 627 грн.
Artline Gaming X85
X85v53
від 123 110 грн.
Artline Gaming X85
X85v57
від 120 383 грн.
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv119
від 121 518 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv113
від 124 826 грн.
DRGNv109
від 119 372 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8620
від 120 849 грн.
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv47
від 127 070 грн.
Artline Gaming X94 Z...
X94v96
від 127 292 грн.
D31WHITEv85
від 125 604 грн.
Artline Gaming X77
X77v118
від 122 363 грн.
DRGNv127
від 122 846 грн.
X94v98
від 123 332 грн.
DRGNv123
DRGNv125
DRGNv105
від 118 886 грн.
DRGNv107
D31WHITEv81
від 124 656 грн.
D31WHITEv83
DRGNv117
від 128 522 грн.
DRGNv119
Vinga PBA Odin
Odin D8584
від 123 138 грн.
Artline Overlord X83
X83v47Win
від 118 667 грн.
D31WHITEv118 Win
від 116 916 грн.
Artline Overlord X93
X93v88
від 120 398 грн.
Artline Gaming X85
X85v57Win
від 126 059 грн.
Artline Overlord X83
X83v46Win
від 128 303 грн.
Artline Gaming X85
X85v53Win
від 128 786 грн.
Artline Gaming X85
X85v54
від 123 849 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8621
від 125 229 грн.

від 122 363  до 123 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv111) DRGNv111
Artline.ua (Київ)
122 364 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv111)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN Black (DRGNv111) DRGNv111
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming Drgn (Drgnv111) DRGNv111
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv111) DRGNv111
Jabko.ua (Львів)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv111)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming DRGNv111
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv111) DRGNv111
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv111) DRGNv111
icom.net.ua (Київ)
122 363 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv111)
MTA.ua (Київ)
123 099 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline DRGNv111, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline DRGN MAG FORGE 120A AIRFLOW (DRGNv111). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline DRGN MAG FORGE 120A AIRFLOW (DRGNv111) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія