шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline DRGN MAG FORGE 120A AIRFLOW [DRGNv123]

Конфігурації і ціни 427Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline DRGN MAG FORGE 120A AIRFLOW (DRGNv123) за ціною від 123332 грн.
Фото 12

Серия Artline DRGN MAG FORGE 120A AIRFLOW

Модифікації Artline DRGN MAG FORGE 120A AIRFLOW 35
Где купить? [DRGNv123]
Характеристики [DRGNv123]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B760
Серія
Core i7
Тактова частота
3.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 3 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
498x210x411.6 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  115000 грн.    до  130000 грн.
Artline Gaming X94 Z...
X94v98
від 123 332 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv127
від 122 846 грн.
Artline Gaming X77
X77v118
від 122 363 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8584
від 123 238 грн.
Artline Gaming X85
X85v53
від 123 110 грн.
Artline Overlord X83
X83v46
від 122 627 грн.
DRGNv111
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv119
від 121 518 грн.
DRGNv113
від 124 826 грн.
DRGNv125
Artline Overlord X93
X93v88
від 120 399 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8620
від 120 948 грн.
Artline Gaming X85
X85v57
від 120 383 грн.
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv47
від 127 070 грн.
X94v96
від 127 292 грн.
DRGNv109
від 119 372 грн.
DRGNv105
від 118 886 грн.
DRGNv107
D31WHITEv81
від 124 656 грн.
D31WHITEv83
DRGNv117
від 128 522 грн.
DRGNv119
D31WHITEv85
від 125 604 грн.
Artline Gaming X77
X77v118Win
від 128 039 грн.
X94v98Win
від 129 050 грн.
D31WHITEv120 Win
від 109 908 грн.
Artline Overlord X83
X83v47Win
від 118 667 грн.
Artline Gaming X85
X85v57Win
від 126 059 грн.
D31WHITEv118 Win
від 116 916 грн.
Artline Overlord X83
X83v46Win
від 128 303 грн.

від 123 332  до 124 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv123) DRGNv123
Artline.ua (Київ)
123 333 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv123)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv123) DRGNv123
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming Drgn (Drgnv123) DRGNv123
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv123) DRGNv123
Jabko.ua (Львів)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv123)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming DRGNv123
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv123) DRGNv123
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv123) DRGNv123
icom.net.ua (Київ)
123 332 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming DRGN (DRGNv123)
MTA.ua (Київ)
124 099 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline DRGNv123, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline DRGN MAG FORGE 120A AIRFLOW (DRGNv123). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline DRGN MAG FORGE 120A AIRFLOW (DRGNv123) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія