шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming GBS AN [GBSv32AN]

Конфігурації і ціни 253Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming GBS AN (GBSv32AN) за ціною від 65999 грн.
Фото 12

Серия Artline Gaming GBS AN

Модифікації Artline Gaming GBS AN 24
Характеристики [GBSv32AN]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
370x210x480 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  72500 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8935
від 63 754 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv79
від 67 979 грн.
Qbox I316xx
I31651
від 66 099 грн.
Qbox I316xx
I31652
від 67 399 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv82
від 66 159 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv32CS
від 66 999 грн.
Qbox I316xx
I31653
від 68 199 грн.
Qbox I316xx
I31648
від 64 799 грн.
Qbox I316xx
I31650
Qbox I316xx
I31654
від 69 499 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9103
від 68 037 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv114
від 70 706 грн.
Qbox I316xx
I31649
від 63 599 грн.
Qbox I316xx
I31647
від 63 299 грн.
X49WHITEv80
від 71 192 грн.
X49WHITEv81
від 71 456 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8944
від 67 736 грн.
Qbox I316xx
I31655
від 70 999 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8932
від 59 222 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv110
від 67 496 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv111
від 67 715 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31796
від 66 899 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv78
від 67 232 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8959
від 64 315 грн.
Artline Gaming A21
A21v24
від 66 263 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv105
від 66 746 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31806
від 67 699 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv83
Artline Gaming STLKR
STLKRv79
від 68 948 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8983
від 59 139 грн.

від 65 999  до 68 199 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv32AN) GBSv32AN
Artline.ua (Київ)
67 716 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv32AN)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv32AN) GBSv32an
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming Gbs (Gbsv32AN) GBSv32AN
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv32AN) GBSv32an
icom.net.ua (Київ)
65 999 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv32AN) GBSv32an
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv32AN)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv32AN)
MTA.ua (Київ)
68 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming GBS (GBSv32AN) gbsv32an
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv32AN)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline GBSv32AN, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming GBS AN (GBSv32AN). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming GBS AN (GBSv32AN) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія