шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming GBS AN [GBSv36AN]

Конфігурації і ціни 257Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming GBS AN (GBSv36AN) за ціною від 69999 грн.
Фото 12

Серия Artline Gaming GBS AN

Модифікації Artline Gaming GBS AN 24
Характеристики [GBSv36AN]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
370x210x480 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  77500 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv57
від 72 908 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv59
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8941
від 69 442 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31811
від 72 499 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31801
від 71 799 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv56
від 72 686 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v68
від 73 655 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8761
від 68 672 грн.
X49v66
від 71 548 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31802
від 73 099 грн.
Artline Gaming X46 S...
X46WHITEv43
від 72 422 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31808
від 71 299 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31810
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv86
від 71 939 грн.
Artline Gaming X64
X64v18
від 71 675 грн.
X49v67
від 74 402 грн.
Artline Gaming X46 B...
X46v42
X46v44
X46v45
X49v92
від 74 666 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv36CS
від 70 999 грн.
Artline Gaming X67 C...
X67v52
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv65
X49WHITEv68
Qbox I318xx MX330-G
I31803
від 73 799 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31812
X46v43
від 71 456 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31798
від 70 499 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31800
Artline Gaming STLKR
STLKRv68
від 74 888 грн.

від 69 999  до 73 899 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv36AN) GBSv36AN
Artline.ua (Київ)
73 437 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv36AN)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv36AN) GBSv36an
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming Gbs (Gbsv36AN) GBSv36AN
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv36AN) GBSv36an
icom.net.ua (Київ)
69 999 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv36AN) GBSv36an
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv36AN)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv36AN)
MTA.ua (Київ)
73 899 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming GBS (GBSv36AN) gbsv36an
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv36AN)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline GBSv36AN, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming GBS AN (GBSv36AN). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming GBS AN (GBSv36AN) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія