шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming GBS CS [GBSv36CS]

Конфігурації і ціни 232Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming GBS CS (GBSv36CS) за ціною від 70999 грн.
Фото 13

Серия Artline Gaming GBS CS

Модифікації Artline Gaming GBS CS 22
Характеристики [GBSv36CS]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
370x210x480 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  80000 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v67
від 74 402 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv68
від 74 666 грн.
Artline Gaming X46 B...
X46v42
X46v44
X46v45
X49v92
Qbox I318xx MX330-G
I31803
від 73 799 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31812
Artline Gaming STLKR
STLKRv68
від 74 888 грн.
Artline Gaming X67 C...
X67v53
X49WHITEv66
Artline Gaming X46 S...
X46WHITEv43
від 72 422 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31802
від 73 099 грн.
X49v66
від 71 548 грн.
Artline Gaming X64
X64v19
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv89
від 75 371 грн.
X49v68
від 73 655 грн.
Artline Gaming X49 C...
X49v93
від 75 899 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31813
від 74 599 грн.
X49WHITEv67
від 75 635 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31811
від 72 499 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9049
від 70 555 грн.
Artline Gaming X64
X64v20
Artline Gaming X64
X64v21
X67v54
X67v55
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv95
Artline Gaming GBS AN
GBSv36AN
від 69 999 грн.
Cobra Advanced A56X
A56X.32.H2S2 .57.20491
від 66 911 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31804
від 75 099 грн.

від 70 999  до 75 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv36CS) GBSv36CS
Artline.ua (Київ)
74 889 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv36CS)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv36CS) GBSv36cs
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming Gbs (Gbsv36CS) GBSv36CS
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv36CS)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv36CS) GBSv36cs
icom.net.ua (Київ)
70 999 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv36CS) GBSv36cs
Comtrading.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv36CS)
MTA.ua (Київ)
75 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming GBS (GBSv36CS) gbsv36cs
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv36CS)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline GBSv36CS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming GBS CS (GBSv36CS). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming GBS CS (GBSv36CS) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія