шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming GBS AN [GBSv53AN]

Конфігурації і ціни 253Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming GBS AN (GBSv53AN) за ціною від 94688 грн.
Фото 12

Серия Artline Gaming GBS AN

Модифікації Artline Gaming GBS AN 24
Характеристики [GBSv53AN]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
370x210x480 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  87500 грн.    до  100000 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9133
від 90 550 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv50CS
від 93 455 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv53CS
від 96 140 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv103
від 93 191 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9130
від 91 929 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv50AN
від 89 999 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv100
від 90 728 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv44CS
від 90 242 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv44AN
від 86 999 грн.
Artline Gaming X87 C...
X87v54
від 87 734 грн.
X87v55
Artline Gaming STLKR
STLKRv86
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv77
Vinga Rhino D91
Rhino D9118
від 89 828 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8998
від 90 198 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv95
від 95 435 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9010
від 90 501 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9109
від 90 723 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9121
від 87 928 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12578
від 83 927 грн.
Artline Gaming A21
A21v08
від 91 694 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9013
від 87 330 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9001
від 91 934 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv52CS
від 89 978 грн.
Artline Gaming A21
A21v09
від 96 404 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9022
від 92 467 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv97
від 98 120 грн.
Artline Overlord ANO...
ANOMALYv91
від 89 547 грн.
Artline Gaming A21
A21v29
2E Complex Gaming He...
2E-12666
від 81 929 грн.

від 94 688  до 95 299 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv53AN) GBSv53AN
Artline.ua (Київ)
94 689 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv53AN)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv53AN) GBSv53an
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming Gbs (Gbsv53AN) GBSv53AN
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv53AN) GBSv53an
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv53AN) GBSv53an
icom.net.ua (Київ)
94 688 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv53AN)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv53AN)
MTA.ua (Київ)
95 299 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming GBS (GBSv53AN) gbsv53an
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming GBS (GBSv53AN)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline GBSv53AN, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming GBS AN (GBSv53AN). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming GBS AN (GBSv53AN) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія