шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 [GT302v11]

Конфігурації і ціни 1885Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v11) за ціною від 162668 грн.
Фото 15

Серия Artline Overlord GT302

Модифікації Artline Overlord GT302 86
Где купить? [GT302v11]
Характеристики [GT302v11]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / TUF GAMING B650-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / 3 + 1 v.1.4 /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
1000 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
520x235x485 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  150000 грн.    до  175000 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv135
від 167 112 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv112
від 153 734 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv75
від 169 574 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv69
від 162 668 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv98
від 164 868 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv147
від 166 848 грн.
Artline Gaming X89 G...
X89v18
від 167 111 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv127
від 163 371 грн.
Artline Overlord X93...
X93WHITEv84
від 168 080 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv65
від 165 878 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v15
від 158 927 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv67
від 152 964 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v38
від 158 444 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8635
від 155 385 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv100
від 170 059 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv131
від 160 161 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv102
від 171 289 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv68
від 156 464 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v07
від 155 879 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v33
від 155 978 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv143
від 173 271 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8563
від 151 216 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv123
від 156 465 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv99
від 150 038 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v48
від 152 282 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv97
від 146 828 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv100
Vinga PBA Odin
Odin D8623
від 146 643 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v32
від 149 555 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv108
від 145 859 грн.

від 162 668  до 169 599 грн.
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v11) GT302v11
Artline.ua (Київ)
162 669 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v11w)
АЛЛО (Київ)
168 564 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 White (GT302v11w) GT302v11w
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Overlord GT302 (GT302v11) GT302v11
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v11) GT302v11
Jabko.ua (Львів)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v11) GT302v11
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v11w) GT302v11w
icom.net.ua (Київ)
168 563 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v11)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Artline Overlord GT302 (GT302v11) OverlordGT302(GT302v11)
COMFY.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v11)
MTA.ua (Київ)
163 599 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline GT302v11, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v11). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v11) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія