шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 [GT302v25]

Конфігурації і ціни 1885Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v25) за ціною від 140666 грн.
Фото 15

Серия Artline Overlord GT302

Модифікації Artline Overlord GT302 86
Где купить? [GT302v25]
Характеристики [GT302v25]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / TUF GAMING B650-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 9070 XT
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 3 + 1 v.1.4 /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
520x235x485 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  130000 грн.    до  150000 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8635
від 134 978 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv96
від 137 675 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v30
від 135 959 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv101
від 140 666 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8647
від 143 061 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv98
від 143 132 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v34
від 146 564 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8623
від 127 091 грн.
Artline Gaming D31
D31v91
від 131 516 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v22
від 131 030 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8515
від 134 911 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv95
від 137 192 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8587
від 133 096 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v14
від 136 706 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v23
від 137 456 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v24
Artline Gaming X77 W...
X77WHITEv118
Artline Gaming Tank
TANKv94
Artline Gaming X89 G...
X89v19
від 136 223 грн.
X77WHITEv119
від 147 092 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8599
від 141 837 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8527
від 142 003 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8551
від 142 475 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v28
від 132 968 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v29
Artline Gaming GRAND
GRANDv125
від 133 233 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8503
від 127 839 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv109
від 143 615 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv107
від 144 098 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv89
від 138 422 грн.

від 140 666  до 141 999 грн.
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v25) GT302v25
Artline.ua (Київ)
140 667 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v25w)
АЛЛО (Київ)
141 153 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v25) GT302v25
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Overlord GT302 (GT302v25) GT302v25
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v25) GT302v25
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v25w) GT302v25w
icom.net.ua (Київ)
141 152 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v25)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v25)
MTA.ua (Київ)
141 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Overlord GT302 (GT302v25) gt302v25
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v25)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline GT302v25, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v25). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v25) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія