шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 [GT302v26]

Конфігурації і ціни 1885Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v26) за ціною від 128039 грн.
Фото 15

Серия Artline Overlord GT302

Модифікації Artline Overlord GT302 86
Где купить? [GT302v26]
Характеристики [GT302v26]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / TUF GAMING B650-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 9070 XT
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 3 + 1 v.1.4 /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
520x235x485 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  120000 грн.    до  135000 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv121
від 129 051 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v27
від 126 542 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v22
від 131 030 грн.
Artline Gaming D31
D31v91
від 131 516 грн.
Artline Gaming D31
D31v119
від 121 518 грн.
Artline Gaming D31
D31v89
від 124 562 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8623
від 127 091 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v31
від 123 596 грн.
Artline Gaming D31
D31v87
від 122 099 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv120
від 122 100 грн.
Artline Gaming D31
D31v93
від 128 303 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v35
від 127 070 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv83
від 125 840 грн.
Artline Gaming D31
D31v101
від 124 079 грн.
Artline Gaming X89 G...
X89v15
від 129 536 грн.
X89v23
Artline Gaming D31
D31v95
від 126 323 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv121
від 126 324 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v37
Artline Gaming D31
D31v107
від 124 343 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv117
від 123 597 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8503
від 127 839 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv125
від 133 233 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v28
від 132 968 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v29
Artline Gaming Tank
TANKv127
від 122 847 грн.
Artline Gaming D31
D31v105
від 121 130 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv126
від 121 131 грн.
Artline Gaming X78 W...
X78WHITEv37
Artline Gaming D31
D31v97
від 120 279 грн.

від 128 039  до 129 299 грн.
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v26) GT302v26
Artline.ua (Київ)
128 040 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v26w)
АЛЛО (Київ)
128 523 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v26) GT302v26
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Overlord GT302 (GT302v26) GT302v26
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v26w) GT302v26w
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v26w) GT302v26w
icom.net.ua (Київ)
128 522 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v26)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v26)
MTA.ua (Київ)
128 799 грн.
← купити
Artline ARTLINE Overlord GT302 (GT302v26w) gt302v26w
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v26w)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline GT302v26, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v26). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v26) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія