шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 [GT302v30Win]

Конфігурації і ціни 1885Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v30Win) за ціною від 142868 грн.
Фото 15

Серия Artline Overlord GT302

Модифікації Artline Overlord GT302 86
Где купить? [GT302v30Win]
Характеристики [GT302v30Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / TUF GAMING B650-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 9070
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 3 + 1 v.1.4 /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
520x235x485 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  130000 грн.    до  155000 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8625
від 134 431 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v25Win
від 147 575 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v22Win
від 137 939 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8637
від 145 228 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v26Win
від 134 948 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v27Win
від 133 496 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v31Win
від 130 502 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v14Win
від 143 615 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v23Win
від 145 112 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v24Win
Artline Overlord GT302
GT302v28Win
від 140 666 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v29Win
Vinga PBA Odin
Odin D8505
від 135 115 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8589
від 140 436 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8517
від 140 601 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v35Win
від 133 979 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v37Win
від 131 030 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8601
від 149 178 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8529
від 149 343 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv96
від 137 675 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v06Win
від 141 152 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v36Win
Artline Overlord GT302
GT302v40Win
від 142 868 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v25
Vinga PBA Hela
Hela D8635
від 134 978 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv101
Vinga PBA Hela
Hela D8636
від 141 341 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8624
від 133 455 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8647
від 143 061 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv98
від 143 132 грн.

від 142 868  до 144 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 Windows 11 Pro (GT302v30Win) GT302v30Win
Artline.ua (Київ)
142 869 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 Windows 11 Pro (GT302v30Winw)
АЛЛО (Київ)
143 616 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v30Win) GT302v30Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Overlord GT302 Windows 11 Pro (GT302v30Win) GT302v30Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 Windows 11 Pro (GT302v30Win) GT302v30Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 Windows 11 Pro (GT302v30Winw) GT302v30Winw
icom.net.ua (Київ)
143 615 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 Windows 11 Pro (GT302v30Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Overlord GT302 Windows 11 Pro (GT302v30Win)
MTA.ua (Київ)
143 699 грн.
← купити
Artline ARTLINE Overlord GT302 (GT302v30Win) gt302v30win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 Windows 11 Pro (GT302v30Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline GT302v30Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v30Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v30Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія