шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 [GT302v31]

Конфігурації і ціни 1885Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v31) за ціною від 123596 грн.
Фото 15

Серия Artline Overlord GT302

Модифікації Artline Overlord GT302 86
Где купить? [GT302v31]
Характеристики [GT302v31]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / TUF GAMING B650-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 9070
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 3 + 1 v.1.4 /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
520x235x485 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  115000 грн.    до  135000 грн.
Artline Gaming D31
D31v89
від 124 562 грн.
Artline Gaming D31
D31v119
від 121 518 грн.
Artline Gaming D31
D31v87
від 122 099 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv120
від 122 100 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v27
від 126 542 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v26
від 128 039 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv118
від 119 373 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv121
від 129 051 грн.
Artline Gaming X86 W...
X86WHITEv27
від 118 139 грн.
Artline Gaming D31
D31v85
від 117 559 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv117
від 117 657 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv119
від 116 424 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v22
від 131 030 грн.
Artline Gaming D31
D31v91
від 131 516 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8623
від 127 091 грн.
X86WHITEv24
від 115 454 грн.
X86WHITEv25
Artline Gaming D31
D31v118
від 111 369 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv117
від 123 597 грн.
Artline Gaming D31
D31v107
від 124 343 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv127
від 122 847 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v37
від 124 079 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv121
від 126 324 грн.
Artline Gaming D31
D31v95
від 126 323 грн.
Artline Gaming D31
D31v105
від 121 130 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv126
від 121 131 грн.
Artline Gaming X78 W...
X78WHITEv37
Artline Gaming D31
D31v97
від 120 279 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv82
від 118 886 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv83
від 125 840 грн.

від 123 596  до 124 799 грн.
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v31) GT302v31
Artline.ua (Київ)
123 597 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v31w)
АЛЛО (Київ)
124 080 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v31) GT302v31
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Overlord GT302 (GT302v31) GT302v31
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v31) GT302v31
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v31w) GT302v31w
icom.net.ua (Київ)
124 079 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v31)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v31)
MTA.ua (Київ)
124 299 грн.
← купити
Artline ARTLINE Overlord GT302 (GT302v31w) gt302v31w
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v31)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline GT302v31, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v31). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v31) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія