шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 [GT302v32]

Конфігурації і ціни 1886Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v32) за ціною від 149555 грн.
Фото 15

Серия Artline Overlord GT302

Модифікації Artline Overlord GT302 86
Где купить? [GT302v32]
Характеристики [GT302v32]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / TUF GAMING B650-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / 3 + 1 v.1.4 /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
520x235x485 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  140000 грн.    до  165000 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v48
від 152 282 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v34
від 146 564 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv99
від 150 038 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv98
від 143 132 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8647
від 143 061 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv123
від 156 465 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv101
від 140 666 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv68
від 156 464 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv96
від 137 675 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv67
від 152 964 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v15
від 158 927 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv127
від 163 371 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v25
Artline Gaming GRAND
GRANDv98
від 164 868 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8623
від 146 643 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv97
від 146 828 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv100
Artline Gaming Tank
TANKv108
від 145 859 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv119
від 153 735 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv107
від 144 098 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv109
від 143 615 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8551
від 142 475 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8563
від 151 216 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8527
від 142 003 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8599
від 141 837 грн.
Artline Gaming X77 W...
X77WHITEv119
від 147 092 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v33
від 155 978 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v07
від 155 879 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv112
від 153 734 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv131
від 160 161 грн.

від 149 555  до 156 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v32) GT302v32
Artline.ua (Київ)
149 556 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v32w)
АЛЛО (Київ)
155 496 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v32) GT302v32
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Overlord GT302 (GT302v32) GT302v32
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v32w) GT302v32w
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v32w) GT302v32w
icom.net.ua (Київ)
155 495 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v32w)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v32)
MTA.ua (Київ)
150 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Overlord GT302 (GT302v32w) gt302v32w
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT302 (GT302v32)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline GT302v32, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v32). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Overlord GT302 (GT302v32) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія