шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Home H57 [H57v21]

Конфігурації і ціни 121Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Home H57 (H57v21) за ціною від 32649 грн.
Фото 26

Серия Artline Home H57

Модифікації Artline Home H57 10
Где купить? [H57v21]
Характеристики [H57v21]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
GT 1030
Об'єм відеопам'яті
2 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
240 ГБ
Роз'єми
VGA
DVI
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
360x180x345 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  29000 грн.    до  37000 грн.
Artline Home H57
H57v19
від 34 624 грн.
Artline Home H53
H53v28
від 32 648 грн.
Artline Home H53
H53v30
від 32 116 грн.
Artline Home H57
H57v18
від 29 655 грн.
Artline Home H57
H57v18Win
від 33 351 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0093
від 30 028 грн.
Artline Business B29
B29v68
від 33 131 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0087
від 31 286 грн.
Artline Home H53
H53v27Win
Artline Business B29
B29v62
Vinga Advanced D00
Advanced D0089
від 31 682 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0091
від 31 998 грн.
Artline Business B57
B57v28
від 35 858 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5781
від 25 944 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0057
від 27 999 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0053
від 27 219 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0055
від 26 607 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0085
від 26 498 грн.
Artline Business B45...
B45v12
від 28 437 грн.
B45v16
від 29 171 грн.
Vinga Advanced D01
Advanced D0109
від 30 206 грн.
B45v17
від 33 350 грн.
Vinga Advanced D81
Advanced D8104
від 31 161 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0075
від 31 069 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5791
від 31 654 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6857
від 23 344 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0077
від 29 290 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8089
від 32 353 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0075
від 29 158 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5793
від 32 599 грн.

від 32 649  до 34 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Home H57v21
Artline.ua (Київ)
34 101 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Home H57 (H57v21)
АЛЛО (Київ)
← купити
Десктоп Artline Home (H57v21) H57v21
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Home H57 (H57v21) H57v21
FOXTROT.UA (Київ)
32 649 грн.
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Home H57 (H57v21)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Home H57 (H57v21) H57v21
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональный компьютер ARTLINE Home H57 (H57v21)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Home H57v21
icom.net.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Home H57 (H57v21)
MTA.ua (Київ)
34 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Home H57 (H57v21) H57v21
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Artline Home H57v21
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline H57v21, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Home H57 (H57v21). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Home H57 (H57v21) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія