шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Silent SL8 [SL8v24Win]

Конфігурації і ціни 396Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Silent SL8 (SL8v24Win) за ціною від 122363 грн.
Фото 10

Серия Artline Silent SL8

Модифікації Artline Silent SL8 36
Характеристики [SL8v24Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / B850M GAMING X WIFI6E /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
460x210x428 мм / NZXT H510 /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  115000 грн.    до  130000 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9318
від 109 355 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9321
від 117 481 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9303
від 118 846 грн.
Artline Silent SL8
SL8v22Win
від 115 454 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9177
від 112 553 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9183
від 114 339 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9174
від 110 875 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9210
від 115 756 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9168
від 110 546 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9027
від 112 437 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9327
від 116 610 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9192
від 117 347 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9201
від 120 300 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9219
від 121 478 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv96Win
від 122 627 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv100
Artline Gaming A21
A21v17Win
від 119 150 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9301
від 113 235 грн.
Artline Gaming A21
A21v18Win
від 120 383 грн.
Artline Gaming A21
A21v21
від 120 119 грн.
Artline Gaming X86 G...
X86v27Win
від 120 647 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9343
від 114 743 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv98
від 119 900 грн.
Artline Gaming X94 O...
X94WHITEv96
від 124 826 грн.
X94WHITEv97
Vinga Hela D93
Hela D9319
від 110 141 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9316
від 110 070 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv98Win
від 125 576 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9320
від 115 669 грн.
Artline Gaming A21
A21v19
від 117 656 грн.

від 122 363  до 123 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v24Win) SL8v24Win
Artline.ua (Київ)
122 364 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v24Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v24Win) SL8v24Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Silent SL8 (SL8v24Win) SL8v24Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v24Win) SL8v24Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v24Win) SL8v24Win
icom.net.ua (Київ)
122 363 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v24Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Silent SL8 (SL8v24Win)
MTA.ua (Київ)
123 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Silent SL8 (SL8v24Win) sl8v24win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v24Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline SL8v24Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Silent SL8 (SL8v24Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Silent SL8 (SL8v24Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія