шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Silent SL8 [SL8v26Win]

Конфігурації і ціни 396Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Silent SL8 (SL8v26Win) за ціною від 142868 грн.
Фото 10

Серия Artline Silent SL8

Модифікації Artline Silent SL8 36
Характеристики [SL8v26Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / B850M GAMING X WIFI6E /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
460x210x428 мм / NZXT H510 /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  130000 грн.    до  155000 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9204
від 128 426 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9372
від 143 597 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9375
від 144 163 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9231
від 132 389 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9237
від 129 262 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9363
від 128 781 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9222
від 129 604 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9354
від 128 402 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9357
від 127 858 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9366
від 136 907 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9240
від 137 388 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9348
від 125 667 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9195
від 125 473 грн.
Artline Silent SL8
SL8v28Win
від 149 774 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9330
від 124 737 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9228
від 124 262 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9213
від 123 882 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9345
від 122 722 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9381
від 142 382 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9339
від 131 083 грн.
Artline Gaming X89 O...
X89WHITEv15
від 144 362 грн.
X89WHITEv23
Vinga Hela D93
Hela D9371
від 134 360 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9370
від 127 997 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9373
від 136 123 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9203
від 127 450 грн.
X89WHITEv23W in
від 150 038 грн.
X89WHITEv15W in
Artline Silent SL8
SL8v26
від 135 212 грн.
Artline Gaming X96 M...
X96v106
від 147 311 грн.

від 142 868  до 143 699 грн.
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v26Win) SL8v26Win
Artline.ua (Київ)
142 869 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v26Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v26Win) SL8v26Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Silent SL8 (SL8v26Win) SL8v26Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v26Win) SL8v26Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v26Win) SL8v26Win
icom.net.ua (Київ)
142 868 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v26Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v26Win)
MTA.ua (Київ)
143 699 грн.
← купити
Artline ARTLINE Silent SL8 (SL8v26Win) sl8v26win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v26Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline SL8v26Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Silent SL8 (SL8v26Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Silent SL8 (SL8v26Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія