шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Silent SL8 [SL8v27Win]

Конфігурації і ціни 396Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Silent SL8 (SL8v27Win) за ціною від 164120 грн.
Фото 10

Серия Artline Silent SL8

Модифікації Artline Silent SL8 36
Характеристики [SL8v27Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / B850M GAMING X WIFI6E /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.4 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
460x210x428 мм / NZXT H510 /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  150000 грн.    до  175000 грн.
Artline Silent SL8
SL8v25Win
від 166 628 грн.
Artline Silent SL8
SL8v29Win
від 171 071 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9375
від 144 163 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9372
від 143 597 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9417
від 164 184 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9255
від 152 410 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9384
від 150 509 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9390
від 150 870 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9246
від 149 625 грн.
Artline Silent SL8
SL8v30Win
від 167 330 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9402
від 156 005 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9399
від 147 879 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9408
від 156 928 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9249
від 157 751 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9264
від 158 109 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9393
від 158 996 грн.
Artline Silent SL8
SL8v27
від 156 464 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9258
від 160 536 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9381
від 142 382 грн.
Artline Silent SL8
SL8v29
від 163 370 грн.
Artline Gaming X96 Z...
X96v105Win
від 166 847 грн.
X96v105
від 161 171 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v82
від 167 594 грн.
Artline Gaming X85 O...
X85WHITEv56
від 168 563 грн.
Artline Silent SL8
SL8v25
від 159 674 грн.
X85WHITEv52
від 171 290 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v82Win
від 173 270 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9374
від 142 487 грн.
X85WHITEv56W in
від 174 284 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9416
від 162 508 грн.

від 164 120  до 165 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v27Win) SL8v27Win
Artline.ua (Київ)
164 121 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v27Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v27Win) SL8v27Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Silent SL8 (SL8v27Win) SL8v27Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v27Win) SL8v27Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v27Win) SL8v27Win
icom.net.ua (Київ)
164 120 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v27Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v27Win)
MTA.ua (Київ)
165 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Silent SL8 (SL8v27Win) sl8v27win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v27Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline SL8v27Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Silent SL8 (SL8v27Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Silent SL8 (SL8v27Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія