шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Overlord Strix [STRIXv170Win]

Конфігурації і ціни 124Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Overlord Strix (STRIXv170Win) за ціною від 357191 грн.
Відео 20Фото 15

Серия Artline Overlord Strix

Модифікації Artline Overlord Strix 12
Характеристики [STRIXv170Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD X670E
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.4 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5090
Об'єм відеопам'яті
32 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2048 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4a / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
1200 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
565x250x591 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  330000 грн.    до  380000 грн.

від 357 191  до 359 299 грн.
Комп'ютер ARTLINE Overlord STRIX Windows 11 Pro (STRIXv170Win) STRIXv170Win
Artline.ua (Київ)
357 192 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord STRIX Windows 11 Pro (STRIXv170Win) STRIXv170Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Overlord Strix Windows 11 Pro (Strixv170Win) STRIXv170Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord STRIX Windows 11 Pro (STRIXv170Win) STRIXv170Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord STRIX Windows 11 Pro (STRIXv170Win) STRIXv170Win
icom.net.ua (Київ)
357 191 грн.
← купити
Artline Overlord STRIX Windows 11 Pro (STRIXv170Win) OverlordSTRIXWindows11Pro(STRIXv170Win)
COMFY.ua (Київ)
357 195 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord STRIX Windows 11 Pro (STRIXv170Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Overlord STRIX Windows 11 Pro (STRIXv170Win)
MTA.ua (Київ)
359 299 грн.
← купити
Artline ARTLINE Overlord STRIX (STRIXv170Win) strixv170win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord STRIX Windows 11 Pro (STRIXv170Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline STRIXv170Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Overlord Strix (STRIXv170Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Overlord Strix (STRIXv170Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія