шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming Tank [TANKv134]

Конфігурації і ціни 3305Відгуки  Обговорення2Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming Tank (TANKv134) за ціною від 92444 грн.
Фото 23

Серия Artline Gaming Tank

Модифікації Artline Gaming Tank 160
Где купить? [TANKv134]
Характеристики [TANKv134]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / B650M DS3H /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.9 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
460x236x421 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  85000 грн.    до  100000 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv158
від 92 444 грн.
Artline Gaming Tank ...
TANKWHITEv15 8
Artline Gaming Tank
TANKv157
від 92 222 грн.
TANKWHITEv15 7
Artline Gaming D31
D31v80
від 92 019 грн.
Artline Gaming D31
D31v82
від 92 277 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv143
від 95 435 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv156
від 89 231 грн.
TANKWHITEv15 6
Artline Gaming D31
D31v112
від 94 212 грн.
Artline Gaming D31
D31v113
від 94 470 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv144
від 98 384 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv145
від 98 648 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv147
TANKWHITEv14 5
TANKWHITEv14 7
Artline Gaming Tank
TANKv137
від 92 709 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv159
від 92 927 грн.
TANKWHITEv15 9
Artline Gaming Tank
TANKv138
від 93 674 грн.
Artline Gaming X69
X69v48
від 89 714 грн.
Artline Gaming X69 W...
X69WHITEv48
Artline Gaming D31
D31v84
від 93 741 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv135
від 95 918 грн.
Artline Gaming D31
D31v114
від 96 141 грн.
Artline Gaming D31
D31v96
від 96 405 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv150
від 98 867 грн.
TANKWHITEv15 0
X69WHITEv47
від 85 754 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv146
від 99 350 грн.

Яким сокет у Читать...
PriceHub AI3 липня 2025, 23:27
Процесор у персональному комп'ютері Artline Gaming Tank може мати сокет LGA 1700 для Intel (Core i5, 14400F) або AM5 для AMD (Ryzen 9, 9950X). [Відповідь сформована на основі специфікацій продукту, де вказані процесори, що підтримуються, а також їх сокети. Інформація про сокети LGA 1700 та AM5 є загальновідомою для цих моделей процесорів.]
Від якого бренда стоїть блок живлення та Читать...
PriceHub AI8 червня 2025, 17:21
Блок живлення та материнська плата в персональному комп'ютері Artline Gaming Tank зазвичай постачаються брендами, які спеціалізуються на компонентах для ігрових ПК, такими як ASUS, MSI, Gigabyte або інші відомі виробники. Однак точну інформацію про конкретні бренди для даної моделі можна знайти в специфікаціях або документації продукту.
[Відповідь сформована на основі загальних знань про компоненти ігрових ПК, оскільки специфікації не містять конкретних даних про бренди блоку живлення та материнської плати. Я використав інформацію про популярні бренди, які зазвичай використовуються в таких системах, а також врахував, що Artline Gaming Tank є відомим продуктом на ринку.]
від 92 444  до 92 999 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANK (TANKv134) TANKv134
Artline.ua (Київ)
92 445 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv134)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANK (TANKv134) Tankv134
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming Tank (Tankv134) TANKv134
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv134) TankWhitev134
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv134) TankWhitev134
icom.net.ua (Київ)
92 444 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANK (TANKv134)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming TANK (TANKv134)
MTA.ua (Київ)
92 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming TANK (TANKv134) tankv134
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANK (TANKv134)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline TANKv134, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming Tank (TANKv134). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming Tank (TANKv134) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія