шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming Tank [TANKv68Win]

Конфігурації і ціни 3310Відгуки  Обговорення2Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming Tank (TANKv68Win) за ціною від 162139 грн.
Фото 23

Серия Artline Gaming Tank

Модифікації Artline Gaming Tank 160
Где купить? [TANKv68Win]
Характеристики [TANKv68Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5080
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
460x236x421 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  150000 грн.    до  175000 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv67Win
від 164 648 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv99Win
від 155 714 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8648
від 165 624 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv65Win
від 171 554 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv98Win
від 148 808 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv101Win
від 146 342 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv112Win
від 159 455 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8564
від 157 580 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8636
від 161 748 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8624
від 153 006 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv69Win
від 168 344 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv97Win
від 152 504 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv100Win
Artline Gaming Tank
TANKv108Win
від 151 535 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv107Win
від 149 774 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv105Win
Artline Gaming Tank
TANKv109Win
від 149 291 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8552
від 148 838 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8528
від 148 367 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8600
від 148 201 грн.
Artline Gaming X77 W...
X77WHITEv119 Win
від 152 768 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv98
від 164 868 грн.
Artline Gaming X89 G...
X89v14Win
від 165 878 грн.
X89v22Win
Artline Gaming GRAND
GRANDv127
від 163 371 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v48Win
від 159 191 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v15
від 158 927 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv67
від 152 964 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v15Win
Artline Gaming Tank
TANKv65

Яким сокет у Читать...
PriceHub AI3 липня 2025, 23:27
Процесор у персональному комп'ютері Artline Gaming Tank може мати сокет LGA 1700 для Intel (Core i5, 14400F) або AM5 для AMD (Ryzen 9, 9950X). [Відповідь сформована на основі специфікацій продукту, де вказані процесори, що підтримуються, а також їх сокети. Інформація про сокети LGA 1700 та AM5 є загальновідомою для цих моделей процесорів.]
Від якого бренда стоїть блок живлення та Читать...
PriceHub AI8 червня 2025, 17:21
Блок живлення та материнська плата в персональному комп'ютері Artline Gaming Tank зазвичай постачаються брендами, які спеціалізуються на компонентах для ігрових ПК, такими як ASUS, MSI, Gigabyte або інші відомі виробники. Однак точну інформацію про конкретні бренди для даної моделі можна знайти в специфікаціях або документації продукту.
[Відповідь сформована на основі загальних знань про компоненти ігрових ПК, оскільки специфікації не містять конкретних даних про бренди блоку живлення та материнської плати. Я використав інформацію про популярні бренди, які зазвичай використовуються в таких системах, а також врахував, що Artline Gaming Tank є відомим продуктом на ринку.]
від 162 139  до 168 299 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANK Windows 11 Home (TANKv68Win) TANKv68Win
Artline.ua (Київ)
162 141 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE Windows 11 Home (TANKWHITEv68Win)
АЛЛО (Київ)
167 331 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANK Windows 11 Home (TANKv68Win) Tankv68Win
FOXTROT.UA (Київ)
162 139 грн.
← купити
Десктоп Artline Gaming Tank Windows 11 Home (Tankv68Win) TANKv68Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANK Windows 11 Home (TANKv68Win) Tankv68Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANK Windows 11 Home (TANKv68Win) Tankv68Win
icom.net.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE Windows 11 Home (TANKWHITEv68Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Artline Gaming TANKWHITE Windows 11 Home (TANKWHITEv68Win) GamingTANKWHITEWindows11Home(TANKWHITEv68Win)
COMFY.ua (Київ)
167 329 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming TANK Windows 11 Home (TANKv68Win)
MTA.ua (Київ)
163 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming TANK (TANKv68Win) tankv68win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline TANKv68Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming Tank (TANKv68Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming Tank (TANKv68Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія