шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming Tank [TANKv69]

Конфігурації і ціни 3306Відгуки  Обговорення2Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming Tank (TANKv69) за ціною від 162668 грн.
Фото 23

Серия Artline Gaming Tank

Модифікації Artline Gaming Tank 160
Где купить? [TANKv69]
Характеристики [TANKv69]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5080
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
460x236x421 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  150000 грн.    до  175000 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv131
від 160 161 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv102
від 171 289 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v07
від 155 879 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v33
від 155 978 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv97
від 146 828 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv100
Artline Overlord GT302
GT302v11
від 162 668 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv98
від 164 868 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv147
від 166 848 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv135
від 167 112 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv127
від 163 371 грн.
Artline Overlord X93...
X93WHITEv84
від 168 080 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv65
від 165 878 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v15
від 158 927 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v38
від 158 444 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv67
від 152 964 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8635
від 155 385 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv100
від 170 059 грн.
Artline Gaming X89 G...
X89v14
від 160 160 грн.
X89v22
Artline Gaming Tank
TANKv112
від 153 734 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv68
від 156 464 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv75
від 169 574 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv143
від 173 271 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8563
від 151 216 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv123
від 156 465 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv99
від 150 038 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv104
від 169 091 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v48
від 152 282 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8623
від 146 643 грн.

Яким сокет у Читать...
PriceHub AI3 липня 2025, 23:27
Процесор у персональному комп'ютері Artline Gaming Tank може мати сокет LGA 1700 для Intel (Core i5, 14400F) або AM5 для AMD (Ryzen 9, 9950X). [Відповідь сформована на основі специфікацій продукту, де вказані процесори, що підтримуються, а також їх сокети. Інформація про сокети LGA 1700 та AM5 є загальновідомою для цих моделей процесорів.]
Від якого бренда стоїть блок живлення та Читать...
PriceHub AI8 червня 2025, 17:21
Блок живлення та материнська плата в персональному комп'ютері Artline Gaming Tank зазвичай постачаються брендами, які спеціалізуються на компонентах для ігрових ПК, такими як ASUS, MSI, Gigabyte або інші відомі виробники. Однак точну інформацію про конкретні бренди для даної моделі можна знайти в специфікаціях або документації продукту.
[Відповідь сформована на основі загальних знань про компоненти ігрових ПК, оскільки специфікації не містять конкретних даних про бренди блоку живлення та материнської плати. Я використав інформацію про популярні бренди, які зазвичай використовуються в таких системах, а також врахував, що Artline Gaming Tank є відомим продуктом на ринку.]
від 162 668  до 169 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANK (TANKv69) TANKv69
Artline.ua (Київ)
162 669 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv69)
АЛЛО (Київ)
168 081 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANK (TANKv69) Tankv69
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming Tank (Tankv69) TANKv69
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANK (TANKv69) Tankv69
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv69) TankWhitev69
icom.net.ua (Київ)
168 079 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv69)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Artline Gaming TANK (TANKv69) GamingTANK(TANKv69)
COMFY.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming TANK (TANKv69)
MTA.ua (Київ)
163 599 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming TANK (TANKv69) tankv69
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline TANKv69, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming Tank (TANKv69). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming Tank (TANKv69) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія