шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming Tank [TANKv73Win]

Конфігурації і ціни 3310Відгуки  Обговорення2Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming Tank (TANKv73Win) за ціною від 286748 грн.
Фото 23

Серия Artline Gaming Tank

Модифікації Artline Gaming Tank 160
Где купить? [TANKv73Win]
Характеристики [TANKv73Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5090
Об'єм відеопам'яті
32 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
1200 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
460x236x421 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  275000 грн.    до  320000 грн.
Artline Gaming X98 O...
X98WHITEv75W in
від 299 858 грн.
X98WHITEv79W in
від 297 350 грн.
X98WHITEv86W in
від 306 767 грн.
X98WHITEv84W in
від 309 494 грн.
X98WHITEv74W in
X98WHITEv78W in
Artline Gaming Tank
TANKv71Win
від 283 535 грн.
X98WHITEv83W in
від 310 463 грн.
X98WHITEv81W in
від 303 776 грн.
X98WHITEv80W in
від 313 190 грн.
X98WHITEv87W in
Vinga PBA Odin
Odin D8648
від 277 300 грн.
X98WHITEv77W in
Vinga PBA Odin
Odin D8576
від 271 720 грн.
X98WHITEv78
від 301 091 грн.
X98WHITEv86
X98WHITEv75
від 294 140 грн.
X98WHITEv84
X98WHITEv74
Artline Gaming Tank
TANKv73
від 281 072 грн.
X98WHITEv79
від 291 674 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv101
від 309 229 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv109
від 316 139 грн.
X98WHITEv81
від 298 100 грн.
X98WHITEv83
від 304 787 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv71
від 277 859 грн.
X98WHITEv80
від 307 514 грн.
X98WHITEv87
X98WHITEv77
Vinga PBA Odin
Odin D8649
від 279 052 грн.

Яким сокет у Читать...
PriceHub AI3 липня 2025, 23:27
Процесор у персональному комп'ютері Artline Gaming Tank може мати сокет LGA 1700 для Intel (Core i5, 14400F) або AM5 для AMD (Ryzen 9, 9950X). [Відповідь сформована на основі специфікацій продукту, де вказані процесори, що підтримуються, а також їх сокети. Інформація про сокети LGA 1700 та AM5 є загальновідомою для цих моделей процесорів.]
Від якого бренда стоїть блок живлення та Читать...
PriceHub AI8 червня 2025, 17:21
Блок живлення та материнська плата в персональному комп'ютері Artline Gaming Tank зазвичай постачаються брендами, які спеціалізуються на компонентах для ігрових ПК, такими як ASUS, MSI, Gigabyte або інші відомі виробники. Однак точну інформацію про конкретні бренди для даної моделі можна знайти в специфікаціях або документації продукту.
[Відповідь сформована на основі загальних знань про компоненти ігрових ПК, оскільки специфікації не містять конкретних даних про бренди блоку живлення та материнської плати. Я використав інформацію про популярні бренди, які зазвичай використовуються в таких системах, а також врахував, що Artline Gaming Tank є відомим продуктом на ринку.]
від 286 748  до 314 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANK Windows 11 Home (TANKv73Win) TANKv73Win
Artline.ua (Київ)
286 749 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv73Win) TankWhitev73Win
FOXTROT.UA (Київ)
312 708 грн.
← купити
Десктоп Artline Gaming Tank Windows 11 Home (Tankv73Win) TANKv73Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE Windows 11 Home (TANKWHITEv73Win) TankWhitev73Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE Windows 11 Home (TANKWHITEv73Win) TankWhitev73Win
icom.net.ua (Київ)
312 707 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANK Windows 11 Home (TANKv73Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Artline Gaming TANK Windows 11 Home (TANKv73Win) GamingTANKWindows11Home(TANKv73Win)
COMFY.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming TANK Windows 11 Home (TANKv73Win)
MTA.ua (Київ)
288 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv73Win) tankwhitev73win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE Windows 11 Home (TANKWHITEv73Win)
Rozetka.ua (Київ)
312 709 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline TANKv73Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming Tank (TANKv73Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming Tank (TANKv73Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія