шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming Tank [TANKv81]

Конфігурації і ціни 3305Відгуки  Обговорення2Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming Tank (TANKv81) за ціною від 122627 грн.
Фото 23

Серия Artline Gaming Tank

Модифікації Artline Gaming Tank 160
Где купить? [TANKv81]
Характеристики [TANKv81]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / B850M GAMING X WIFI6E /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax) / Realtek RTL8852CE /
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
460x236x421 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  115000 грн.    до  135000 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv84
від 122 627 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv126
від 121 131 грн.
Artline Gaming D31
D31v93
від 128 303 грн.
Artline Gaming X78 W...
X78WHITEv36
від 119 636 грн.
Artline Gaming X89 G...
X89v15
від 129 536 грн.
X89v23
Artline Gaming Tank
TANKv123
від 116 688 грн.
Artline Gaming X78
X78v36
від 116 423 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v28
від 132 968 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v29
Artline Gaming D31
D31v107
від 124 343 грн.
Artline Gaming D31
D31v89
від 124 562 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v31
від 123 596 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv117
від 123 597 грн.
Artline Gaming D31
D31v119
від 121 518 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv92
від 121 616 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv127
від 122 847 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v37
від 124 079 грн.
Artline Gaming D31
D31v87
від 122 099 грн.
Artline Gaming GRAND
GRANDv121
від 126 324 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv120
від 122 100 грн.
Artline Gaming D31
D31v95
від 126 323 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v27
від 126 542 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv91
Artline Gaming D31
D31v105
від 121 130 грн.
X78WHITEv37
Artline Gaming Tank
TANKv83
від 125 840 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv93
від 119 372 грн.
Artline Gaming D31
D31v97
від 120 279 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv82
від 118 886 грн.

Яким сокет у Читать...
PriceHub AI3 липня 2025, 23:27
Процесор у персональному комп'ютері Artline Gaming Tank може мати сокет LGA 1700 для Intel (Core i5, 14400F) або AM5 для AMD (Ryzen 9, 9950X). [Відповідь сформована на основі специфікацій продукту, де вказані процесори, що підтримуються, а також їх сокети. Інформація про сокети LGA 1700 та AM5 є загальновідомою для цих моделей процесорів.]
Від якого бренда стоїть блок живлення та Читать...
PriceHub AI8 червня 2025, 17:21
Блок живлення та материнська плата в персональному комп'ютері Artline Gaming Tank зазвичай постачаються брендами, які спеціалізуються на компонентах для ігрових ПК, такими як ASUS, MSI, Gigabyte або інші відомі виробники. Однак точну інформацію про конкретні бренди для даної моделі можна знайти в специфікаціях або документації продукту.
[Відповідь сформована на основі загальних знань про компоненти ігрових ПК, оскільки специфікації не містять конкретних даних про бренди блоку живлення та материнської плати. Я використав інформацію про популярні бренди, які зазвичай використовуються в таких системах, а також врахував, що Artline Gaming Tank є відомим продуктом на ринку.]
від 122 627  до 126 599 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANK (TANKv81) TANKv81
Artline.ua (Київ)
122 628 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv81)
АЛЛО (Київ)
125 841 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv81) TankWhitev81
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming Tank (Tankv81) TANKv81
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv81) TankWhitev81
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv81) TankWhitev81
icom.net.ua (Київ)
125 840 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANK (TANKv81)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming TANK (TANKv81)
MTA.ua (Київ)
123 399 грн.
← купити
Artline Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv81) tankwhitev81
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv81)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline TANKv81, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming Tank (TANKv81). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming Tank (TANKv81) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія