шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W42 Successor [W42v08]

Конфігурації і ціни 264Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W42 Successor (W42v08) за ціною від 100364 грн.
Фото 10

Серия Artline WorkStation W42 Successor

Модифікації Artline WorkStation W42 Successor 24
Характеристики [W42v08]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD B850 / B850M DS3H /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.9 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
450x190x440 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  92500 грн.    до  105000 грн.
Artline WorkStation ...
W42v02
від 100 364 грн.
W42v04
від 102 344 грн.
W42v10
W53v29
від 100 847 грн.
W53v27
від 99 131 грн.
W42v05
від 92 927 грн.
W42v11
W53v36
W82v03
від 100 628 грн.
W70v04
від 101 111 грн.
W62v05
від 100 100 грн.
W62v11
W73v40
від 99 350 грн.
W70v06
від 99 614 грн.
W82v01
від 98 648 грн.
W73v46
від 98 384 грн.
W93v36
від 102 827 грн.
W73v50
від 97 370 грн.
W70v02
від 96 668 грн.
W93v38
від 104 807 грн.
W73v48
від 95 654 грн.
W42v05Win
від 99 878 грн.
W42v11Win
W50v02Win
W53v30Win
W73v48Win
від 102 563 грн.
W70v02Win
від 103 574 грн.
W73v50Win
від 104 324 грн.
W53v34Win
від 95 918 грн.
W62v03Win
від 95 435 грн.

від 100 364  до 100 999 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W42 (W42v08) W42v08
Artline.ua (Київ)
100 365 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W42 (W42v08)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W42 (W42v08) W42v08
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W42 (W42v08) W42v08
Openshop.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W42 (W42v08) W42v08
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W42 (W42v08) W42v08
icom.net.ua (Київ)
100 364 грн.
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W42 (W42v08)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W42 (W42v08)
MTA.ua (Київ)
100 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W42 (W42v08) w42v08
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W42 (W42v08)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W42v08, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W42 Successor (W42v08). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W42 Successor (W42v08) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія