шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W53 Successor [W53v30]

Конфігурації і ціни 264Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W53 Successor (W53v30) за ціною від 88410 грн.
Фото 10

Серия Artline WorkStation W53 Successor

Модифікації Artline WorkStation W53 Successor 24
Где купить? [W53v30]
Характеристики [W53v30]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel B760 / B760 GAMING X /
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (2x v.1.2) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
450x190x440 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  85000 грн.    до  97500 грн.
Artline WorkStation ...
W42v05
від 92 927 грн.
W42v11
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv171
від 85 536 грн.
DRGNv170
від 84 525 грн.
DRGNv169
від 82 809 грн.
W50v02
від 91 475 грн.
W62v09
від 88 484 грн.
W53v34
від 88 967 грн.
W62v03
W73v38
від 87 998 грн.
W73v48
від 95 654 грн.
W53v32
від 87 251 грн.
W73v44
від 87 032 грн.
W70v02
від 96 668 грн.
W62v01
від 86 768 грн.
W62v07
W73v36
від 86 282 грн.
W73v50
від 97 370 грн.
W73v42
від 85 052 грн.
W63v03
від 90 242 грн.
HP EliteDesk 8 G1i TWR
D1GD6ET
від 89 211 грн.
W53v28Win
W53v26Win
від 85 271 грн.
W73v42Win
від 91 958 грн.
W73v36Win
від 93 191 грн.
W62v01Win
від 93 674 грн.
W62v07Win
W73v44Win
від 93 938 грн.
W53v32Win
від 94 160 грн.
W42v03Win

від 88 410  до 92 299 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W53 (W53v30) W53v30
Artline.ua (Київ)
91 695 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W53 (W53v30)
АЛЛО (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W53 (W53v30) W53v30
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W53 (W53v30) W53v30
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W53 (W53v30)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W53 (W53v30) W53v30
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W53 (W53v30) W53v30
icom.net.ua (Київ)
88 410 грн.
← купити
Десктоп ARTLINE WorkStation W53 (W53v30)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W53 (W53v30)
MTA.ua (Київ)
92 299 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W53 (W53v30) w53v30
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W53v30, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W53 Successor (W53v30). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W53 Successor (W53v30) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія