шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W56 [W56v01]

Конфігурації і ціни 75Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W56 (W56v01) за ціною від 128522 грн.
Фото 7

Серия Artline WorkStation W56

Модифікації Artline WorkStation W56 8
Характеристики [W56v01]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
Quadro RTX 2000 ADA
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort / 6 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
450x190x440 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  120000 грн.    до  140000 грн.
Artline WorkStation ...
W56v10
від 133 715 грн.
W62v12
від 120 866 грн.
W62v06
W73v53
від 129 536 грн.
W82v06
від 132 746 грн.
W53v37
від 121 130 грн.
W73v41
від 120 119 грн.
W70v05
від 120 648 грн.
W93v41
від 136 829 грн.
W82v08
від 139 919 грн.
W82v07
від 128 522 грн.
W62v06Win
від 127 775 грн.
W62v12Win
W93v45
від 129 050 грн.
W93v43
від 127 292 грн.
W93v39
від 125 576 грн.
W93v37
від 123 596 грн.
W70v03
від 122 363 грн.
W82v04
від 121 352 грн.
W56v01Win
від 135 476 грн.
W53v37Win
від 128 039 грн.
W95v61
W73v41Win
від 127 070 грн.
W70v05Win
від 127 556 грн.
W73v47Win
від 126 059 грн.
W90v06
від 123 860 грн.
W95v66
від 135 212 грн.
W42v06Win
від 120 647 грн.
W42v12Win
W73v53Win
від 136 442 грн.

від 128 522  до 129 299 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W56 (W56v01) W56v01
Artline.ua (Київ)
128 523 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W56 (W56v01)
АЛЛО (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W56 (W56v01) W56v01
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W56 (W56v01)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W56 (W56v01) W56v01
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W56 (W56v01) W56v01
icom.net.ua (Київ)
128 522 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W56 (W56v01)
MTA.ua (Київ)
129 299 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W56 (W56v01) w56v01
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W56 (W56v01)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W56v01, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W56 (W56v01). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W56 (W56v01) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія