шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W93 Argon [W93v36]

Конфігурації і ціни 266Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W93 Argon (W93v36) за ціною від 102827 грн.
Фото 11

Серия Artline WorkStation W93 Argon

Модифікації Artline WorkStation W93 Argon 24
Характеристики [W93v36]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel B760 / B760 GAMING X /
Серія
Core i9
Тактова частота
2.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.2) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
495x230x465 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  95000 грн.    до  110000 грн.
Artline WorkStation ...
W93v38
від 104 807 грн.
W93v42
від 106 523 грн.
W93v44
від 108 284 грн.
W70v04
від 101 111 грн.
W82v03
від 100 628 грн.
W53v36
від 100 364 грн.
W62v05
від 100 100 грн.
W62v11
W73v40
від 99 350 грн.
W70v06
від 99 614 грн.
W90v11
від 107 051 грн.
W82v01
від 98 648 грн.
W73v46
від 98 384 грн.
W56v02
від 107 270 грн.
W73v50
від 97 370 грн.
W73v52
від 108 767 грн.
W70v02
від 96 668 грн.
W73v48
від 95 654 грн.
W42v04
від 102 344 грн.
W42v10
W53v29
від 100 847 грн.
W42v02
W42v08
W73v43
від 105 776 грн.
W53v27
від 99 131 грн.
W73v37
W62v08
від 107 534 грн.
W62v02
W73v45
від 107 756 грн.
W53v33
від 108 020 грн.

від 102 827  до 103 499 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W93 (W93v36) W93v36
Artline.ua (Київ)
102 828 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W93 (W93v36)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W93 (W93v36) W93v36
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W93 (W93v36) W93v36
Openshop.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W93 (W93v36) W93v36
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W93 (W93v36) W93v36
icom.net.ua (Київ)
102 827 грн.
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W93 (W93v36)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W93 (W93v36)
MTA.ua (Київ)
103 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W93 (W93v36) w93v36
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W93 (W93v36)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W93v36, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W93 Argon (W93v36). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W93 Argon (W93v36) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія